רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

במות הרמה להשכרה בירושלים

איציק שירותי מלגזות – מצוינות היא שם המשחק
כאשר מר איציק ניסים הקים את חברת איציק שירותי מלגזות לפני קרוב לעשרים וחמש שנה, החזון שהנחה אותו היה להעניק פתרונות שינוע והרמה מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר לכל מפעל ומרכז לוגיסטי הזקוק לכך. מאז מיצבה עצמה החברה כאחת מהמובילות והמוערכות בארץ בכל הנוגע לאמינות, מקצועיות, ניסיון ויחס אישי חם, אדיב ואכפתי לכל לקוחותיה, ומציעה במות הרמה להשכרה בירושלים באיכות הגבוהה ביותר הקיימת בעולם כיום.

מתוך מחויבות בלתי מתפשרת לתת את השירות הטוב ביותר בענף, חברת איציק שירותי מלגזות מתאימה באופן אישי את פתרונות השינוע, ההרמה והמלגזות שהיא מספקת לצרכיו הייחודיים של כל לקוח, ובכלל זאת במות הרמה להשכרה בירושלים ברמה הגבוהה ביותר לפי כל קריטריון בינלאומי.

הודות לניסיון העשיר ורב השנים של הצוות שלנו בעבודה עם כמה ממותגי המלגזות והשינוע הלוגיסטי המתקדמים והנחשבים ביותר בעולם, אנו יכולים לספק במות הרמה להשכרה בירושלים העומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות, ולעשות זאת באופן יעיל, מהיר, מקצועי וגמיש בהתאם לצרכיו המשתנים של הלקוח.

אם אתם זקוקים לבמות הרמה להשכרה בירושלים לשם ביצוע בטוח, זריז ומוצלח של עבודה בגובה וחוששים ובצדק לעבוד עם חברה בלתי מוכרת – אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר. איציק שירותי מלגזות היא בעלת רקורד מוכח של קרוב לעשרים וחמש שנות הצלחה בענף, וידועה בתור אחת החברות המובחרות בישראל בתחומה. נשמח לעמוד לשירותכם ולוודא שגם אתם תזכו למוצר ולשירות הטובים והמקצועיים ביותר שישנם בעולם כיום – כי ההצלחה שלכם היא השליחות שלנו.
מעוניינים בבמות הרמה להשכרה בירושלים? הגעתם למקום הנכון
ירושלים היא עיר שיש בה הכול. חיי תרבות, תעשייה ומסחר תוססים – וגם מפעלים ומרכזים לוגיסטיים רבים הזקוקים לעתים קרובות לפתרונות מתקדמים בתחום השינוע, ההרמה והמלגזות. כל מפעל בירושלים העוסק בין היתר בעבודה בגובה זקוק לציוד לוגיסטי וציוד הרמה באיכות הגבוהה ביותר. אך כיצד תדעו באיזו חברה שמציעה במות הרמה להשכרה בירושלים לבחור על מנת לוודא שהעבודה שאתם מעוניינים לבצע תהיה לא פחות ממושלמת?
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com