רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

במות הרמה להשכרה

חברה המציעה במות הרמה להשכרה ופתרונות שינוע והרמה מתקדמים מסוגים אחרים עבור מרכזים לוגיסטיים ומפעלים חייבת לעבוד אך ורק עם הציוד האיכותי והמובחר ביותר, להעסיק צוות שניחן בניסיון עשיר בעבודה עם מותגים בינלאומיים מהשורה הראשונה ולהקפיד על אמינות, יושרה ותודעת שירות מפותחת.
אך כיצד נדע באילו חברה המספקת במות הרמה להשכרה עלינו לבחור כדי להבטיח שהעבודה שנעשה תהיה הכי מקצועית, איכותית ומוצלחת שיש?

איציק שירותי מלגזות – 25 שנות הצלחה
חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ הוקמה בשנת 1994 במטרה לספק פתרונות שינוע, מלגזה והרמה מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בעולם כיום לכל מפעל ומרכז לוגיסטי בישראל המעוניין בכך. מייסד החברה, מר איציק ניסים, ניחן בניסיון של עשרות שנים בענף, והצוות שהוא מעסיק מורכב כולו מאנשי מקצוע מיומנים, מנוסים ושירותיים שיעשו הכול על מנת להבטיח שתזכו לשירות הטוב, האיכותי והמקצועי ביותר שתוכלו לקבל.

מתוך מסירות ומחויבות למתן שירות העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, החברה מתאימה את פתרונות השינוע וההרמה שהיא מציעה לכל לקוח באופן אישי, על מנת לתת מענה לצרכיו הייחודיים. הדבר בא לידי ביטוי בין היתר בכך שאנו עובדים אך ורק עם במות הרמה להשכרה מהאיכותיות ביותר בעולם כיום, מספקים מפרט יסודי ומלא של במת ההרמה בהתאם לצרכי הלקוח ומתאפיינים ביושרה, מקצועיות, זריזות וגמישות לאורך כל תהליך העבודה המשותפת.

בפעם הבאה שאתם מחפשים במות הרמה להשכרה, נשמח לעמוד לשירותכם. אתנו, תוכלו להבטיח שהפרויקט שאתם מעוניינים לבצע יהיה לא פחות ממושלם. כי מגיע לכם רק הטוב ביותר.
במות הרמה להשכרה – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר
כל מי שעוסק בתחום הלוגיסטיקה יודע שעבודה בגובה היא עניין מורכב. העבודה חייבת להתבצע על הצד הטוב ביותר ולעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות, יעילות ומקצועיות. בבואנו לחפש במות הרמה להשכרה, ציוד לוגיסטי או ציוד הרמה מסוג אחר, עלינו לוודא שהחברה המספקת אותם מקפידה על שילוב בלתי מתפשר בין איכות, מקצועיות, ניסיון ויחס אישי מסור ואדיב, כך שנוכל להיות בטוחים שהמוצר והשירות שנקבל יהיו ברמה הגבוהה ביותר.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com