רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

השכרת מלגזות


צריכים להעביר דברים ממקום למקום בצורה נוחה? זקוקים למלגזה שתאפשר לכם להרים סחורה לגובה? יש לכם צורך בכלי שיאפשר לכם להרים דברים בתוך המחסן/מפעל אך אתם זקוקים לכך רק לתקופה קצרה? זה הזמן לחשוב על השכרת מלגזות.

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר עסקים שמעדיפים להשכיר מלגזות למחסן או לכל צורך לוגיסטי אחר ולא לרכוש אחת. 

הרעיון של השכרת מלגזות הוא די פשוט, במקום לרכוש מלגזה שתישאר בעסק ובמיוחד אם מדובר במלגזה שאין בה שימוש יום-יומי שוטף ובפרט אם מדובר במלגזה יקרה שדורשת תקציב גבוה, הרי שקיימת אפשרות להשתמש בשירותי השכרת מלגזות, שירות זה מעניק את האפשרות לרכוש מלגזה לזמן קצר, ימים, שבועות, על פי הצורך. כך חוסכים לא מעט כסף וחשוב לא פחות חוסכים הרבה מאוד מקום בעסק, חברתינו יכולה להציע גם השכרות ארוכות טווח לחודשים ואפילו שנים. במקום לרכוש מלגזה שתשמש אותנו באופן קבוע אך למעשה תהפוך להיות סוג של "פיל לבן" בחדר, אנחנו שוכרים את המלגזה לצרכי העסק שלנו בהתאם לסוג הסחורה, הגובה הנדרש בהתאם למבנה הלוגיטסי שלכם ויכולת ההרמה של המלגזה, דמי שכירות המלגזה משתנים בהתאם לפרמטרים שלה כמו גודל, סוג תורן, סוג המנוע וטווח שכירותה.

חברתינו מקפידה לשמור על צי גדול של מלגזות להשכרה בניהן: דיזל, חשמל, היגש, צריח, שדה ומעמיסים טלסקופיים. ועוד..

חשוב להבהיר המלגזות שמוצעות להשכרה הן מלגזות ברמה גבוהה מאוד, חלקן חדשניות ונחשבות למובילות בתחום הלוגיסטי העולמי: טויטה, ניסן, סטיל, הייסטר, ייל, לינדה, יוהנגרייך, BT ועוד..

לסיום, אם אתם מחפשים חברה שמבצעת השכרת מלגזות, זה הזמן לפנות לאיציק שירותי מלגזות, שם תוכלו לקבל שורה של מלגזות מסוגים שונים להשכרה. אתם מוזמנים לפנות לחברה ולברר אודות עלויות ההשכרה, סוגי המלגזות שמוצעים להשכרה ומשך התקופה. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 

 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com