רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

השכרת מלגזות

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא אופציה חדשה בתחום המלגזות, השכרת מלגזות. במקום לרכוש מלגזה חדשה או משומשת, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות של השכרת מלגזה לתקופה מסוימת ולהחזיר אותה בתום אותה תקופה. 
השכרת מלגזות היא אופציה חיונית עבור עסקים וכן עבור גורמים פרטיים, אשר נדרשים להשתמש במלגזה לעניין נקודתי או לתקופה מוגבלת בזמן. למשל, כשיש פרויקט מסוים שדורש מהם לנייד ציוד וחומרים והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות השכרת מלגזה. 

השכרת מלגזות, מתבצעת בצורה דומה להשכרת רכב במובנים רבים, אנחנו חותמים על חוזה מול החברה על השכרה למשך תקופה מסוימת, אנחנו משלמים לחברה פר אותה תקופה, בהתאם לתנאים שהחברה מציבה בפנינו, אנחנו משלמים ערבון כך שאם יקרה משהו למלגזה, הערבון ישמש כבטוחה לתשלום על הנזק, עלינו גם לעשות ביטוח וכמובן להוכיח שאנחנו רשאים ויודעים לנהוג על מלגזה. 
עסקים רבים כיום בוחרים באופציה של השכרת מלגזות על פני רכישת מלגזה חדשה. הסיבה היא בעיקר עלויות וצרכים. במקום לרכוש מלגזה חדשה בעשרות אלפי שקלים, הם מעדיפים לשכור מלגזה על פי ימים או שבועות, לפי הצורך. זה מפחית עלויות באופן דרסטי, במיוחד אם אין להם צורך להשתמש במלגזה על בסיס קבוע. כאן המקום לציין, שגם אם מדובר בהשכרה חוזרת, כלומר אם יש צורך לבצע שוב ושוב השכרה של מלגזה, עדיין זה עדיף על פני רכישה של מלגזה. 

לגבי הצרכים, כל עסק עושה את השיקול שלו, האם עדיף לו לרכוש מלגזה חדשה או להשתמש באופציה של השכרת מלגזה, גם אם מדובר בהשכרה לתקופה קצרה ובמלגזה משומשת. צריך לזכור, אם רוכשים מלגזה, לא רק שצריך להשתמש בה (בוודאי אם משקיעים בה כסף רב ואז מרגישים צורך להשתמש בשביל להחזיר את העלויות), הרי שצריך גם לאחסן אותה במקום מסוים, צריך לטפל בה בשביל שלא תתקלקל, מדובר בסט של דברים שצריך לעשות שעולה כסף ודורש זמן, וכל זה לא תמיד שווה את הצרכים שלשמם רכשנו את המלגזה. לכן במקרה כזה, השכרת מלגזות משתלמת. 

רוצים לדעת עוד על השכרת מלגזות? זה הזמן לפנות אלינו, איציק שירותי מלגזה. אנחנו מזמינים אתכם לקבל את כל המידע שאתם מחפשים בתחום. ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות וכן מידע מקיף בתחום, ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com