רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

השכרת מלגזות

בתור אנשים פרטיים, אנחנו רגילים לשכור מכוניות, לשכור דירה, לשכור דברים אחרים במקום לרכוש אותם, לעיתים זה נובע מהכרח כלכלי ולעיתים זה פשוט הרבה יותר הגיוני סיבות אחרות. בתור בעלי עסק, לא משנה אם מדובר בחנות, מחסן, מפעל או כל דבר אחר, הרי שאנחנו יכולים למצוא לא מעט דברים שאנחנו יכולים לשכור, החל ממבנה ועד כלי רכב, החל מציוד משרדי ועד מכונות וכלי עבודה. גם כאן מדובר לעיתים על הכרח כלכלי, ולעיתים על נוחות עסקית.

דוגמא טובה לכך היא השכרת מלגזות. בזמן שיש לא מעט בתי עסק שבוחרים לרכוש מלגזות ולהקים צי מלגזות שישרת אותן תקופה ארוכה, הרי שיש לא מעט בתי עסק שמעדיפים דווקא לפנות למסלול של השכרת מלגזות וליהנות מהיתרון של מסלול זה.

במאמר כאן אנחנו נציג בפניכם את היתרונות של מסלול השכרת מלגזות. יתרונות אלו נובעים מסיבות שונות עליהן אנחנו נעמוד, ונסביר מתי בדיוק עדיף לפנות למסלול זה. חשוב להבהיר נקודה לפני שאנחנו מתחילים בסקירה, כפי שנוכל לראות בהמשך, לא לכל עסק זה בהכרח משתלם, יש עסקים שעדיף להם לא לחפש מלגזה להשכרה אלא להשקיע ברכישת מלגזות. 
מדוע ומתי השכרת מלגזות עדיפה על רכישה
לגבי השאלה מדוע השכרת מלגזות עדיפה על רכישה, הרי שיש כמה נקודות לכך:


ראשית, חסכון. מאחר ולא תמיד אתם משתמשים במלגזות, ולעיתים השימוש נעשה לעיתים רחוקות, הרי שעדיף לא להשקיע ברכישת מלגזה אלא לחפש מסלול של מלגזה להשכרה ובכל פעם כשנצטרך, אכן נשכיר אותה. ייתכן מאוד שבעתיד ישתלם לכם לרכוש אותה ולא לשכור בכל פעם כשאתם צריכים.
שנית, איכות המלגזות המושכרות היא לא נמוכה כפי שהיתה בעבר. כיום הרבה מאוד חברות מציעות השכרת מלגזות באיכות גבוהה מאוד ולכן משתלם לא רק מבחינה כלכלית אלא גם מבחינת יעילות לשכור ולא לרכוש מלגזות חדשות.

שלוש, אם אתם רוכשים מלגזה, בשלב מסוים תצטרכו להשקיע לתיקון הבלאי שלה וכן בסיום השימוש בה, תצטרכו להשקיע זמן ועלויות למכירתה. כאשר אתם שוכרים מלגזה, אתם לא צריכים לעשות זאת.

ארבע, כאמור כאשר מדובר בעסק שאין לו יכולת כלכלית כרגע להשקיע ברכישת מלגזות חדשות, מוטב לשכור אותן ורק כאשר יתפנה תקציב לשם כך, אז לרכוש מלגזה חדשה.

אם אתם מחפשים מלגזה להשכרה, זה הזמן לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. אצלנו, איציק מלגזות, תוכלו למצוא מגוון מלגזות להשכרה במחירים אטרקטיביים ובתנאים נוחים.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com