רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

חלקים למלגזה

עסקים רבים, גדולים וקטנים משתמשים במלגזות לצרכים שונים, בעיקר לצורך עבודות שונות אשר מתבצעות במחסן. המלגזות מאפשרות להם להרים ולהוריד דברים, לנייד אותם בצורה נוחה ממקום למקום. 

אך מה קורה כשמלגזה מתקלקלת מסיבה כלשהי? הרבה פעמים זה מחייב החלפת חלקים למלגזה, בדיוק בכל כלי רכב אחר. לשם כך יש להזמין את החלק מהחברה אשר ממנה נרכשה המלגזה או לחילופין, יש לבדוק את האופציה לפנות לחברה אחרת אשר מתמחה במכירת חלקים למלגזה מאותו סוג. כאן חשוב לזכור, אנחנו צריכים לוודא שאכן מדובר בחלקים שמתאימים למלגזה שלנו. 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות כשאנחנו צריכים להחליף גלגלים למלגזות היגש, מלגזות אלו מיועדות לניוד של חומרים כבדים מסוגים שונים, מדובר בסוג מלגזות מתקדם אשר נמצא בשירות של עסקים רבים במגזר הפרטי והציבורי. השימוש במלגזות אלה אפשרי, רק אם כל הגלגלים בדגם תקין, לא ניתן להשתמש במלגזה אשר חלקיה מקולקלים או שאחד הגלגלים לא תקין. כמו שאמרנו קודם לכם, בדומה לכלי רכב רגיל, כשחלק מקולקל במלגזה יש צורך לבצע החלפה שלו, אחרת זה עלול לסכן את המשתמשים במלגזה. 
חשוב לזכור מלגזות היגש נוסעות לעיתים במהירות גבוהה ממלגזות רגילות, וכן הן יכולות לנסוע למרחקים יותר ארוכים (כמובן בשטח מוגבל, מלגזות בדרך כלל נוסעות בשטח מתוחם של מחסנים או אזורי שירות אחרים), לכן אנחנו נראה שחיקה מתקדמת בגלגלים שלהן. על מנת שנוכל להשתמש במלגזה בצורה בטוחה וללא עיכובים הרי שאנחנו צריכים לבצע בדיקות תכופות בשביל שנוכל לוודא שהגלגלים אכן תקינים. במידה ולא, חשוב שנפנה למקום בו נוכל לרכוש גלגלים למלגזות היגש אשר מתאימים לדגם שברשותנו. 

לא רק במקרה של מלגזות, אלא גם במקרה של מלגזונים אנחנו צריכים לשים לב שהחלקים עובדים בצורה תקינה ואם לא להחליפם. זה נכון לגבי גלגלים למלגזונים ולגבי חלקים אחרים. מלגזונים, כידוע, הם סוג מלגזה אשר לא נוהגים עליה אלא מזיזים אותה ממקום למקום. חשוב מאוד להקפיד שהיא עובדת כמו שצריך, אחרת אנחנו עלולים לגלות שלא ניתן להשתמש בה כלל. 

אם אתם מחפשים חלקים למלגזה, כולל גלגלים למלגזונים, זה הזמן לפנות אלינו, איציק שירותי מלגזה, אצלנו תוכלו למצוא את כל המידע שאתם מחפשים בתחום, כולל אפשרות לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור חלקים למלגזות מדגמים שונים. ניתן לפנות אלינו עוד היום בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com