רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

חלקי חילוף למלגזות

מפעלים, מרכזים לוגיסטיים ובתי עסק רבים עושים שימוש יום-יומי במלגזות להרמת ציוד במשקלים שונים, לצורכי הובלה, סידור הציוד בין המדפים, ניוד הסחורה ממקום למקום והרמה לגבהים שונים.
השימוש הניכר במלגזות מצריך תיחזוקם השוטף. את חלקי חילוף למלגזות ניתן לרכוש אצל חברות אשר משווקות מלגזות וכן אצל חברות שמבצעות תיקון למלגזות.


חשוב שהחברה תחזיק חלקי חילוף למלגזות על מנת שתוכל לשמור על צי המלגזות שברשותן כדי שתוכל להשתמש בו לאורך זמן. לחברתנו מלאי רחב של חלקי חילוף לכל סוגי המלגזות וכל סוגי החלקים כגון קילשונים, מאריכי קילשונים, ממקם קילשונים, מהמפך מכלים, חובק גלילים, כיסאות, צמיגים, כרטיסי פיקוד, מצברים ועוד. כל אחד מהחלקים הנ"ל ישמור על תחזוק המלגזה ויספק את צורכיכם הלוגיסטיים. חברתנו משתפת פעולה עם מגוון רחב של ספקים מארצות שונות מה שמעניק יתרון עצום ללקוח מבחינת איכות, זמינות ומחירים תחרותיים ביותר..

כאשר רוכשים מלגזה חדשה, חשוב להקפיד שלמלגזה קיימים חלקי חילוף זמינים בשוק או לכל הפחות בחנות בה רוכשים את המלגזה מלכתחילה. רצוי לוודא שחלקי החילוף מקוריים ושייכים לספקים המובילים בתחום, יש לוודא שאותו המקום מעניק שירות איכותי ואמין. בין היתר מדובר על שירות תיקונים מהיר, אחריות לטווח ארוך, אפשרות לקבל מידע על כל חלק וחלק, וכן אפשרות להזמין חלקים שאינם נמצאים במלאי, והכל תוך זמן קצר מאוד.

המשמעות של חלקי חילוף למלגזות היא משמעותית ביותר, מאחר ומלגזות אמורות להחזיק מעמד שנים רבות, בהנחה ולא קורה משהו קיצוני הרי שאין סיבה שלא. לכן שימוש בחלקי חילוף נכונים או לחילופין מקום שמבצע תיקון למלגזה שהוא איכותי ואמין יכול לשמור על המלגזות בעסק עוד שנים רבות בלי שתאלצו להחליף את המלגזה הישנה בחדשה, מה שאומר שאם שמרתם על המלגזה ותחזקתם אותה כראוי בחברה עם שירות אמין ואיכותי לתיקון מלגזות שעושה שימוש בחלקי חילוף נכונים, תוכלו לחסוך אלפי שקלים בטווח הקצר והארוך, שכן מדובר בחסכון משמעותי ואולי אפילו תיזכו באפשרות להוסיף מלגזה נוספת לפעילות השוטפת של העסק, מה שיקל עליו מאוד.

לשם כך, אנחנו רוצים להמליץ לכם על איציק שירותי מלגזות אשר מתמחה בשירותי תיקון למלגזות ומכירת חלקי חילוף למלגזות. אתם מוזמנים לפנות אל הצוות שלנו לכל שאלה והוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אצל איציק שירותי מלגזות תמצאו חלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר עם צוות שירות מהמובילים בתחום. 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com