רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מכירת מלגזה

פתחתם עסק חדש, חנות או מפעל, ואתם מחפשים מקום שמציע מכירת מלגזה בתנאים אטרקטיביים? אנחנו כאן בשבילכם. במאמר זה נציג בפניכם, מה עליכם לחפש כשאתם מעוניינים לרכוש מלגזה חדשה, מה אתם צריכים לבדוק וכיצד אתם יכולים לרכוש מלגזה בתנאים אידיאליים. 

מכירת מלגזה נעשית בשורה של מקומות, הבולטים הם, עסקים שמתעסקים באופן בלעדי עם מלגזות או עם מכשירים אחרים להרמת משטחים (למשל עגלות למשטחים, מלגזונים ועוד) או רשתות לציוד בניין וציוד מקצועי, אשר מציעות בין היתר גם מכירת מלגזות. 

מוטב לפנות אל מקום שמתמחה במכירת מלגזה, גם אם מדובר במקום שנמצא רחוק מבית העסק (וסביר להניח שמרבית המקומות לא יהיו בהכרח קרובים לבית העסק) ולא לחפש דווקא את המקום הנוח והזול בו ניתן לרכוש מלגזה. מהסיבה הפשוטה, מלגזה היא כלי יקר מאוד שדורש תפעול עדין, ולא נכון לרכוש אותה מידיים לא מקצועיות או להשאיר אותה לטיפול של ידיים כאלה. 
כאן אנחנו עוברים לנקודה הבאה והיא, כשמחפשים מקום למכירת מלגזה, יש לוודא שהמקום גם מציע שירותי החלפת חלקי חילוף למלגזות. לא מספיק שהמקום יציע לנו אפשרות לרכוש את המלגזה, הרי שהוא אמור גם להציע לנו אפשרות לבצע אצלו תיקונים והחלפת חלקים במידת הצורך. חשוב לזכור, מלגזות, כמו כל כלי רכב, עלולות להתקלקל, חלקים עלולים להיהרס, לכן חשוב שנעשה את כל התיקונים במקום שאנחנו יכולים לסמוך עליו. מאחר והחנות היא זו שמכרה לנו את המלגזה, מן ההיגיון שהיא גם תציע לנו שירות החלפת חלקי חילוף למלגזות ושלא נצטרך לחפש מקום אחר שיעשה את זה. 

לכן, חשוב גם שהחנות בה אנחנו רוכשים את המלגזה, תציע לנו מנגנון מסוים של אחריות וביטוח על המלגזה. יש לציין שבמקומות רבים מציעים גם שירותי ליסינג על מלגזות, כך שבתום התקופה של הליסינג המלגזה חוזרת לבית העסק וכן מקומות רבים מציעים לנו למכור את המלגזה בחזרה, כך שהם יוכלו למכור אותה כמלגזה משומשת. זה יכול להועיל לנו בכל הקשור להחזר חלק מעלויות המלגזה בעתיד. 
לסיום, אם אתם מחפשים מקום אמין ובטוח לקנות בו מלגזה, זה הזמן לפנות אלינו, איציק שירותי מלגזות. אנחנו מציעים לכם מכירת מלגזות בתנאים אופטימאליים. אתם יכולים לפנות אלינו במייל או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו יציע לכם הצעות מחיר אטרקטיביות עוד היום. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com