רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזה בליסינג

כל מי שמכיר את העולם של כלי רכב, פרטיים, מסחריים או כל כלי רכב אחר, עובד היום על שיטות מכירה והשכרה בליסינג וטרייד אין. הרעיון הוא פשוט, במקום לשלם את סכום הכסף הכולל עבור כלי רכב, יכול הלקוח לעשות עסקה בליסינג ולשלם את הסכום במשך 36-40 חודשים, כשבזמן הזה הרכב כביכול שייך לחברה.

תחום הליסינג עבר במהלך השנים מעולם הרכב לתחום נוספים וכן אנחנו יכולים למצוא אותו היום גם בתחום המלגזות. מי שמחפש מלגזה לעסק יכול לרכוש אותה באמצעות שיטת ליסינג או שהוא יכול למצוא אפשרות של טרייד אין למלגזות.

הרעיון הוא דומה למה שמתבצע בעולם הרכב. במקום לשלם את סכום הכסף הכולל, רוכשים מלגזה בליסינג, משלמים עליה סכום ראשוני ולאחר מכן סכום חודשי למשך תקופה מוסכמת. במשך תקופה זו, המלגזה מקבלת שירות טיפולים מטעם החברה שאצלה מבצעים את הליסינג. בתחום התקופה יש אפשר להחליט האם לרכוש את המלגזה או להחליף אותה בחדשה.
לצד שירות רכישת מלגזה בליסינג, ניתן גם לבצע עסקאות טרייד אין למלגזות. הרעיון כאן מעט שונה, מי שיש לו מלגזה ישנה, במקום לנסות למכור אותה באופן פרטי, הוא יכול לפנות לעסקת טרייד אין למלגזה. במקום לקבל עליה סכום כסף, הוא מקבל עליה מלגזה חדשה, כשעליו להוסיף סכום כסף מסוים. הוא נהנה מאפשרות לעבוד עם מלגזה חדשה יותר במחיר זול, באופן יחסי, והחברה שמציעה לו שירות טרייד אין למלגזה, יכולה למכור את זו שהיא קיבלה ממנו כמלגזה משומשת. גם לשוק זה יש לא מעט לקוחות.

חשוב להדגיש נקודה אחת, שירות מלגזה בליסינג או שירות טרייד אין למלגזות, נועד למלל חלל מסוים והוא, שמרבית העסקים לא בהכרח צריכים או יכולים לעמוד ברכישת מלגזות במחיר השלם שלהן, לכן הם יעדיפו הרבה פעמים לרכוש מלגזות ישנות או לחילופין, כמו במקרים שלפנינו, לרכוש מלגזות חדשות בתנאי עסקה נוחים יותר. שירות זה הוא אידיאלי עבור עסקים קטנים שלא יכולים לעמוד בתנאי העסקה הרגילים.
לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, איציק שירותי מלגזה, בשביל לקבל הצעות עבור טרייד אין למלגזה וכן עבור שירות מלגזה בליסינג. אתם יכולים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל מה שנדרש. ניתן לפנות אלינו בטלפון, מייל או דרך האתר ותוך זמן קצר נעמוד לרשותכם. 

 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com