רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזה חשמלית למכירה

כל עסק שיש לו מחסן גדול או שהוא עובד עם חומרים גדולים או כבדים שצריך לנייד אותם ממקום למקום, חייב להחזיק ברשותו מלגזה בעזרתה הוא יוכל לנייד אותם ממקום למקום בצורה נוחה ופשוטה. זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא מפעלים, רשתות מזון, מחסני בגדים ועוד מגוון רחב של עסקים אשר משתמשים במלגזות חשמליות.

מלגזה חשמלית למכירה ניתן למצוא בשורה של עסקים אשר מציעים מכשירים וציוד עזר עבור מפעלים ובתי עסק. השאלה היא, כיצד רוכשים מלגזה חשמלית למכירה או מלגזת היגש למכירה, לדוגמא.

ראשית, חשוב שהרכישה תתבצע במקום מוכר, מקום ממוסד אשר יודעים בוודאות מי עומד מאחוריו ואילו שירותים הוא מעניק ללקוחות שלו. חשוב עוד לוודא שמדובר במקום שעובד עם שורה של חברות בתחום, זאת על מנת שנוכל ליהנות מאפשרויות בחירה של מלגזות או אפילו של עגלת משטחים למכירה, במידה וזה מה שאנחנו מחפשים.
שנית, יש לבדוק האם המקום מציע אך ורק מלגזה חשמלית למכירה או גם להשכרה, ואם מדובר במכירה, האם זו יד ראשונה או שנייה. זה חשוב מאחר וייתכן, שלא יהיה לנו צורך ברכישת כלי שכזה באופן קבוע ולכן אנחנו יכולים פשוט לשכור אותו לתקופת מה או לחילופין, לרכוש מלגזה יד שנייה במחיר נמוך יותר.

שלוש, חשוב שנוודא שהמקום בו אנחנו רוכשים את המלגזה, מעניק לנו גם אחריות מלאה על המלגזה, שירותי החלפת חלקים ותיקונים. במידה ולא, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מחפשים, היכן ניתן לתקן את המלגזה, דבר שיגבה מאיתנו זמן יקר. מיותר לציין, שתיקון המלגזה צריך להתבצע אצלנו במקום או שהחברה תוביל את המלגזה אליה למוסך ושם היא תבדוק ותתקן אותו.

ארבע, מלגזה חשמלית למכירה או מלגזת היגש למכירה, היא דבר מאוד חשוב עבורנו, לא יכולים לרכוש מלגזה בהיסח דעת. לכן חשוב מאוד שאנחנו נעשה את זה, אחרי שבדקנו היטב מה עומד לרשותנו, מה העלויות, מה האופציות, מה אנחנו מקבלים ומה התנאים. כך נוכל לבצע רכישה חכמה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מלגזה חשמלית למכירה או עגלת משטחים למכירה, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. איציק שירותי מלגזות בע"מ משרתת קהל לקוחות גדול בכל רחבי הארץ, ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הנדרש עבור מלגזות מסוגים שונים. פנו אלינו עוד היום וקבל הצעות מחיר אטרקטיבית.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com