רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזה חשמלית

בעיני רבים אשר מחפשים מלגזות למכירה, השאלה הגדולה היא האם לרכוש מלגזה חשמלית או מלגזה דיזל. מדובר אחרי הכל בשתי המלגזות המובילות בתחום. בתי עסק ומפעלים רבים אשר רוכשים או שוכרים מלגזות, מתלבטים לא פעם בין שתיהן.

במאמר זה ננסה להסביר את ההבדל בין השניים ואיזו מביניהן יותר טובה לטווח קצר ולטווח ארוך. לפני שנתחיל רק נציין שאנחנו יכולים למצוא מלגזה חשמלית או דיזל מחברות רבות, ביניהן מלגזות טיוטה, מלגזות ייל, ניסןף סטיל, לינדה ועוד. לכן אחרי שמחליטים איזו מבין המלגזות עדיפה, יש להחליט איזו מבין החברות שמייצרות ומשווקות את המלגזות הנ"ל, היא המועדפת עליכם.

מלגזה חשמלית –  מתי ומדוע נעדיף להשתמש בה:
מלגזות חשמליות נחשבות מלגזות איכותיות ומועדפות לשם הרמה והנפה של עומסים נמוכים, זו גם הסיבה שבדרך כלל עסקים קטנים, חנויות, מפעלי אריזה, מחסנים וכדומה, יעדיפו לעבוד עם מלגזות כאלה. יש לציין, שמדובר במלגזות קטנות יותר, מאחר והן חשמליות הרי שהן פוגעות פחות בסביבה (לא פולטות רעלים), ולהבדיל ממלגזות דיזל, הן מותאמות יותר לעבודה בתוך מבנים סגורים.
לכל מי שדואג, הרי שטעינתן היא עניין פשוט, ויש לבצע אותה מעת לעת בהתאם לכמות העבודה אשר מעוניינים לבצע בה.

מלגזות דיזל – מתי ומדוע נעדיף להשתמש בה:
להבדיל ממלגזות חשמל, הרי שמלגזות דיזל יכולות להעמיס ולשאת כמות גדולה יותר של משקל. יכולת ההרמה שלהן היא גבוהה בהרבה מזו של מלגזות חשמל ומגיעות לעשרים ושלושים טון. יכולת ההנפה של המלגזות היא עצומה ויכולה להתמודד עם משקלים כבדים מאוד גם בעבודה מאומצת.

להבדיל ממלגזות חשמל, הרי שמלגזות דיזל מסוגלת לעבוד בשטחים פתוחים ובתנאים פחות נוח מזו של מלגזה חשמלית. החסרונות הגדולים של מלגזה זו הם, ראשית, מדובר במלגזה שפולטת רעילים מעצם העובדה שהיא צורכת דיזל, מכאן שהיא איננה ידידותית לסביבה. כמו כן היא מאלצת את בעליה להשקיע הרבה יותר כסף גם אחרי רכישתה ולו מהסיבה שיש לרכוש דיזל לצורך הטענתה וכן הבלאי שלה גבוה יותר.

לסיום, אם אתם מחפשים מלגזות למכירה, מסוג דיזל או מלגזות חשמליות, זה הזמן לפנות אלינו, איציק מלגזות. אצלנו תוכלו למצוא מגוון מלגזות מסוגים שונים. כל מה שתרצו לדעת על המלגזות, הצוות שלנו ישמח להציג בפניכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל, ותוך זמן קצר נספק לכן את כל המידע שאתם מחפשים בנושא.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com