רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזה למכירה

האם אתם מחפשים מלגזה חדשה או יד שנייה למכירה? מעוניינים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית למלגזה איכותית ואמינה במחיר משתלם? אם כן, הגעתם למקום הנכון. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ הפועלת משנת 1994 מתמחה בפתרונות חדשניים ומתקדמים לשינוע ולהרמה. החברה מציעה מגוון גדול של מלגזות למכירה ולהשכרה. בין השאר, החברה מציעה מלגזה למכירה עם מנוע חשמלי, ויש גם דגמים עם מנוע דיזל ודגמים ייעודיים המספקים מענה מושלם לצרכי העסק והלקוח.

איזו מלגזה כדאי לקנות?
יש בשוק היצע גדול של מלגזות חדשות ויד שנייה למכירה, לכן חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ומוכרת בתחום המלגזות. חברת איציק שירותי מלגזות ידועה בשירותה המעולה, במקצועיות הגבוהה שלה ובפתרונותיה המתקדמים. לכן, כדי לקבל החלטה נכונה ומשתלמת כלכלית באשר לסוג המלגזה אותה כדאי לקנות לעסק, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מהצוות המנוסה של איציק שירותי מלגזות בע"מ.
כדי לרכוש מלגזה למכירה יש לאפיין במדויק את צרכי הלקוח, לרבות צורכי השינוע וההרמה, סוג המנוע המתאים, זיווד המלגזה, משקל המטען אותו יש להרים ולשנע, עד לאיזה גובה יש להניף מטענים, האם המלגזה מיועדת לעבוד במפעל מקורה או בתנאי שטח וכיוצא בזה.

חשוב לדעת כי חברת איציק שירותי מלגזות מציעה פתרון משתלם וייחודי בענף, מאחר שניתן לרכוש באמצעותה גם מלגזות בייבוא אישי וליהנות מחיסכון ניכר בעלויות ומבחירת הדגם המתאים ביותר לצרכי הלקוח. כמו כן, החברה מציעה מגוון דגמים של מלגזה למכירה במחירים אטרקטיביים – בין השאר, ניתן לרכוש מהחברה מלגזות לינדה, טויוטה ודגמים נוספים. כמו כן, החברה משווקת מלגזות חשמליות ומלגזות ייעודיות לפריקת מכולות, למפעלי ברזל, למחסנים לוגיסטיים וכן הלאה. 
מלגזה למכירה במחיר אטרקטיבי
כדי לבחור דגם של מלגזה למכירה, חשוב לקרוא מפרט טכני כדי לבדוק האם הדגם מתאים לצורכי הלקוח ועומד בדרישותיו. לכן, אין לקבל החלטה פזיזה, מאחר שמדובר בהשקעה לטווח ארוך. מומלץ לפנות לחברת איציק שירותי מלגזות כדי לקבל חוות דעת מקצועית ושירות ברמה הגבוהה, המאפשר ללקוח לקבל החלטה נכונה וראויה.

בנוסף, כדי להוזיל את עלויות רכישת המלגזה כדאי במקרים מסוימים לקנות דגם יד שנייה, החברה מציעה מגוון דגמים יד שניה, כל המלגזות מטופלות ומתוחזקות, ונמכרות לאחר בדיקה מקצועית.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com