רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזה למפעל

כל מי שנוסע על מלגזה איכותית, ומבלה לאורך שעות עבודה רבות על הכלי המיוחד הזה יודע כי על מנת להספיק את ההספק המשמעותי ביותר אין להתפשר על איכותה של המלגזה. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מציעה ללקוחותיה הרבים את מערך המלגזות המעולה ביותר, מלגזות המיוצרות אצל טובי היצרנים. על מנת להבין את המשמעויות של איכות המלגזה יש כאמור לקבל את חוות הדעת של צוות המומחים של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ.

האם כל סוג של מלגזה מתאים למפעל? איך מטפלים נכון במלגזות המשרתות אתכם בארגון שלכם? מה קורה כאשר יש תקלה במלגזה? מי יתקן עבורכם את המלגזה? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?

מלגזה היא כאמור, כלי עבודה ועל כן חשוב מאוד כי יהיה מאוד נוח לעבוד על הכלי הזה. המלגזות החדישות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מובילות מתקדמות ביותר והוכנסו בהן שיפורים מעולים על מנת ליעל את איכות העבודה.
מלגזה למפעל היא לא פעם עשויה להיות הכלי החשוב ביותר עבור אותו המפעל. על כן חשוב מאוד להבין את חשיבות התחזוקה הנכונה של אותה המלגזה. תחזוקה נכונה מתחילה כאמור באופן השימוש באותה המלגזה על ידי המלגזנים. כמו כן מלגזה למפעל זקוקה לטיפולים הקבועים בהתאם לשעות העבודה וכמו כן בהתאם להוראותיו של היצרן. מלגזה למפעל של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ באחריות מלאה וברמת איכות גובהה ביותר.

מלגזות למפעל? למה לבחור את המלגזות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?
חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מעניקה שירותי מלגזות כבר משנת 1994. לאורך השנים נוספו עוד ועוד לקוחות מרוצים למעגל הלקוחות של החברה. בין השאר ניתן למצוא את חברת אגד, רמי לוי שיווק השקמה, קו אופ וכמו כן עוד הרבה מאוד לקוחות פרטיים הנהנים משירותי מלגזות למפעל של החברה.
מחפשים מלגזה משומשת? נסו את המלגזות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ!
חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מציעה בין השאר מלגזה משומשת במצב מעולה עם כל השירותים הנלווים. כמו כן מלגזות להשכרה, מלגזות חדשות ועוד.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com