רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזה

אחת הדילמות שעומדות בפנינו כשאנחנו מתכוונים להחליף רכב חדש, האם לרכוש רכב חדש או לרכוש רכב משומש, יד שנייה. אנחנו תמיד שומעים חוות דעת והמלצות לכאן או לכאן, בין אם זה לגבי העלויות של כלי הרכב ובין אם זה לגבי האיכות והסיכוי שהרכב ישרת אותנו למשך זמן רב בצורה נאמנה.

אותה דילמה בדיוק, עומדת בפני בעלי עסקים, קטנים וגדולים, אשר שואלים את עצמם האם לרכוש מלגזות חדשות או מלגזות משומשות. צריך לומר, שבמקרים רבים, אפשר למצוא מלגזות חדשות למכירה לצד מלגזות משומשות, כלומר עסק אחד מוכר את שתיהן, והסיבה היא פשוטה, לא תמיד משתלם להציע רק מלגזות חדשות למכירה, שכן בעלי עסקים רבים, בעיקר עסקים קטנים מעדיפים לרכוש מלגזות משומשות, מטעמים של עלויות כמובן.

מדוע בעצם הדילמה הזאת קיימת? יש לכך כמה הסברים. ראשית, להבדיל מרכב, השימוש במלגזה הוא לא תמיד על בסיס יומיומי, לא פעם זה שימוש שנעשה לעיתים רחוקות, לא פעם מדובר גם בשימוש שנעשה באופן חד פעמי. לכן, יש עסקים שלא מוצאים לנכון, ובצדק מבחינתם, לחפש מלגזות חדשות למכירה אלא הם מעדיפים לחפש מלגזות משומשות.
שנית, ההיצע בתחום המלגזות אינו דומה להיצע בתחום של כלי רכב אחרים, ולכן, עסקים שלא צריכים את המלגזות שלהם, מעדיפים למכור אותן ולהרוויח עליהן, שכן ברור שיש מי שיחפש מלגזות משומשות וירצה לקנות מהן. אם בעולם הרכב, אפשר למצוא רוכשים למכוניות משומשות, אז גם בעולם המלגזות, זאת לא אמורה להיות בעיה, בוודאי כשעסקים בעצמם מעוניינים לרכוש מלגזה כזו. 

שלוש, מלגזה משומשת יכולה להיות טובה כמו מלגזה חדשה. לא רק בגלל שהשימוש שנעשה בה הוא נמוך, כמו שציינו קודם, אלא שלהבדיל מכלי רכב רגילים, לא תמיד קיים משמעות לשנת הייצור, הרבה פעמים עסקים קטנים זקוקים למלגזות בסיסיות, ולכן הם יכולים להסתפק במלגזה משומשת, שכן היא טובה עבורם כמו מלגזה חדשה ואפילו יותר, כי העלות שלה נמוכה יותר.
ארבע, בסופו של יום מלגזות חדשות למכירה מתאימות למי שיש לו את האפשרות לממן אותן, לעומת זאת עסקים קטנים לא תמיד יכולים לרכוש מלגזות כאלו, ולכן הם לא יהססו להשתמש במלגזות ישנות.

אם אתם מחפשים מלגזה, בין אם חדשה ובין אם משומשת, זה הזמן לפנות אלינו. איציק שירותי מלגזות מציעים לכם מגוון רחב של מלגזות ברמה הגבוהה ביותר שיש. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com