רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזה

בתי עסק רבים משתמשים במלגזה על מנת להרים סחורה בצורה פשוטה וקלה, לנייד אותה ממקום למקום וכן בשביל צרכים אחרים אשר נדרשים להם ביום יום. השימוש במלגזה בא להקל עליהם כשהם צריכים להרים דברים באזורים מצומצמים בהם לא ניתן להרים את הדברים באמצעות מנופים וכן כשהחומרים כבדים מדי והם לא יכולים לבצע את ההרמה בידיים.

כל בית עסק אשר מבקש לרכוש מלגזה, צריך לבחון מספר אלמנטים לפני שהוא מחליט איזו מלגזה לקנות והיכן. במאמר זה נסביר בקצרה כיצד בוחרים איזו מלגזה לרכוש. אך לפני כן חשוב לומר שני דברים מהותיים.

ראשית, את המלגזה יש לרכוש אך ורק במקום מוכר ומורשה, מקום אשר מעניק אחריות למלגזות, שירות החלפת רכיבים באופן מיידי וכן שירות תיקונים, בדיקות וטיפולים תקופתיים. רק במקום כזה תוכלו לדעת שאתם מקבלים את כל מה שאתם צריכים מהמלגה שלכם.
שנית, כיום מי שצריך מלגזה לא חייב לרכוש בהכרח מלגזה חדשה, הוא יכול להשתמש במלגזה יד שנייה או לשכור מלגזה לתקופת מה. כמובן שאם אתם זקוקים למלגזה לתקופת זמן ארוכה, אז מומלץ מאוד לרכוש וכמובן שעדיף לרכוש מלגזה איכותית וטובה, דוגמא מלגזה לינדה שנחשבת לאיכותיות ביותר בשוק.

מלגזה לינדה זו מלגזה גרמנית שמיוצרת כבר למעלה מחמישים שנה והיא מוכרת בכל העולם. מלגזה מסוג זה משרתת בתי עסק מסוגים שונים, אשר משתמשים במלגזות לצרכי אחסון ולוגיסטיקה. בישראל מלגזה זו נמצאת בשוק משנות השבעים וחברות בענפים שונים משתמשים בה.

מה צריך בשביל לרכוש מלגזה?
ראשית, יש לבחון עד איזה גובה היא מגיעה בשביל שנוכל לדעת באילו טווחים אפשר לעבוד איתה.
שנית, יש לבחון את שטח הניוד שלה, איזה שטח היא תופסת, כיצד היא מתניידת ואילו תנועות היא יכולה לבצע במקום.
שלוש, חשוב מאוד לבחון אילו משקלים יכולה המלגזה להרים, צריך לזכור שבדרך כלל מלגזה יכולה להרים משקלים במאות ק"ג ואף יותר מזה. ככל שהיא תוכל להרים יותר בצורה שקולה וטובה, כך נוכל להשתמש בה לצרכים רבים יותר.
ארבע, יש לבחון האם מדובר במלגזה חשמלית או מלגזה דיזל.

לסיום, אם אתם מחפשים מגוון מלגזות לרכישה וכן מקום אידיאלי לרכוש מלגזות מסוגים שונים, זה הזמן ליצור איתנו קשר, הצוות של איציק מלגזות ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולעזור לכם לבחור מלגזה שיכולה להתאים לעסק שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר ייחודיות עבורכם.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com