רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות ביבוא אישי

עולם המלגזות הישראלי הוא עולם שמתחלק לשניים, ישנם חברות שמציעות אפשרות לרכישת מלגזות שטח או רכישת מלגזות טלסקופיות אשר הן עצמן מייבאות. המחירים של אותן מלגזות משתנה בהתאם לעלותן ולתנאים שונים של המלגזות.

האופציה השנייה היא לרכוש מלגזות ביבוא אישי. דבר זה דומה במהותו לרכישת רכב ביבוא אישי רק הרבה יותר פשוט. המלגזות נרכשות על פי הצרכים של הלקוח, כפי שהוא מציג אותן לבעל החברה וזה דואג לייבא לו אותן במחיר נוח מהיצרן הטוב ביותר. היתרון ביבוא אישי של מלגזות הוא שהלקוח נהנה ממלגזה שהחברות בדרך כלל לא מביאות, כי הן דואגות לייבא לארץ מלגזות כאלה שמשרתות את הקהל הרחב ולא רק מלגזות שמתאימות לקהל מצומצם. יתרון נוסף בייבוא אישי הוא שניתן לבחור את המלגזה בצורה מקיפה ומסודרת, וניתן לוודא בדיוק מה יש ומה אין לה.
 
מלגזות ביבוא אישי היא עניין הרבה יותר פשוט היום מאשר בעבר, הרבה בזכות היכולת ליצור קשר מעמיק יותר עם החברות אשר מייצרות ומשווקות את המלגזות, זאת כמובן בזכות האינטרנט. אם בעבר רכישת מלגזת שטח או רכישת מלגזות טלסקופיות מחו"ל היתה עניין בעיתי, מאחר והיה קשה ליצור קשרים עם חברות מחו"ל (זה היה נעשה בעיקר בכנסים ותערוכות שונות), הרי שכיום יכול היבואן, אשר בדרך כלל מוכר מלגזות גם לא ביבוא אישי, ליצור קשר עם חברות שונות דרך הרשת, וכך יכול גם הלקוח לבחון אילו מלגזות מוצעות למכירה, לראות מה מתאים לו ומה מתאים לצרכיו.
יתרון אחר כיום ברכישת מלגזות ביבוא אישי הוא שלהבדיל מבעבר, המערכות בישראל, מערכות תיקון השירותים ובכלל השירות למלגזות מסוגים שונים הוא הרבה יותר נפוץ והרבה יותר איכותי מאשר בעבר. עם הזמן נפתחו הרבה יותר מקומות שמציעים שירותים למלגזות. על כן הלקוח מרוויח גם אפשרות לייבא מלגזות איכותיות על פי צרכיו וגם הוא יכול ליהנות משירות תיקונים איכותי בישראל. מה שכן עליו לוודא שכל חלקי החילוף שהמלגזה צריכה, נמצאים בישראל או שניתן לייבא אותם לישראל.

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם לאיציק שירותי מלגזות, חברה אשר משווקות מלגזות מסוגים שונים ובפרט מלגזות ביבוא אישי. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה, הוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובל עניין. הצוות של איציק שירותי מלגזות הינו צוות מקצועי איכותי ומיומן בתחום המלגזות, ושמח לעזור לכל עסק ומפעל. 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com