רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות דיזל

יש מגוון רחב של מלגזות, ביניהן דגמים חשמליים הנחשבים לפופולריים בענף, אך במקרים מסוימים חשוב לרכוש מלגזה עם מנוע דיזל המתאימה בעיקר לעבודות בשטחים פתוחים. מלגזות דיזל מיועדות בעיקר לעסקים בתחום החקלאות, לחברות בנייה ותשתיות, למפעלי תעשייה הזקוקים לפתרון איכות ובטיחותי להנפת משאות ומטענים כבדים וגדולים, וללקוחות רבים נוספים. יש לבחור דגם איכותי בהתאמה מלאה לסוג העבודה בעסק ובהתאמה לסוג המטענים שיש לשנע ולהניף. לכן, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי הניתן על ידי הצוות המנוסה של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ. החברה מציעה מגוון דגמים של מלגזות חדשות ויד שנייה, וכמו כן היא מציעה חלקי חילוף ושירות לכל סוגי המלגזות.

מלגזה לעבודה קשה בתנאי שטח:
מלגזות דיזל מספקות פתרון מושלם ללקוחות הזקוקים לשינוע ולהרמת מטענים כבדים במשקל 1 טון עד 5 טון, כאשר יש גם דגמים ייעודיים המסוגלים לשנע ולהרים משקלים גדולים יותר. מלגזה בעלת מנוע דיזל פועלת ביעילות ובבטיחות בכל תנאי השטח, לרבות אדמה בוצית, חול, כורכר וכיוצא בזה.
בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מציעים למכירה ולהשכרה מגוון דגמים של מלגזות דיזל, כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי על מנת להתאים עבורו את הדגם היעיל והאיכותי ביותר על פי צרכיו הייחודיים. כדאי לדעת כי החברה מציעה למכירה דגמים של מלגזות עם מנוע דיזל ממיטב היצרנים בעולם, וכמו כן נתן לרכוש דגמים יד שנייה או לבחור במסלול יבוא אישי, וכך ניתן לרכוש את הדגם המתאים ביותר לצרכי העסק.

תחזוקה שוטפת למלגזות:
אחד השיקולים לבחירת החברה ממנה רוכשים את המלגזה הוא השירות אותו החברה מציעה. לכן, ראוי לציין כי חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מתמחה גם במכירת מלגזות דיזל וגם בשירותי תחזוקה שוטפת ובטיפולים מקצועיים לכל הדגמים. לחברה יש חלקי חילוף במלאי לדגמים השונים וצוות מיומן ובעל ניסיון עשיר וידע רב בטיפול במלגזות.

לכן, מומלץ לרכוש את המלגזה רק מחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ ולקבל פתרון מושלם ומקצועי תחת קורת גג אחת. חשוב לזכור כי מלגזה עם מנוע דיזל עובדת לרוב בשטחים פתוחים וקשים, לכן חשוב לבצע טיפול שוטף ומקצועי במלגזה כדי למנוע תקלות וכדי להימנע מבלאי מואץ ומעלויות תיקון גבוהות. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com