רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות דיזל

לצד מלגזות חשמליות אשר נמכרות כמעט בכל מקום שמוכר מלגזות ומכבד את עצמו בתחום, אנחנו יכולים למצוא מלגזת מנוע דיזל למכירה. מדובר במלגזות איכותיות מאוד, גם אם הן פחות פופולאריות ממלגזות חשמליות מסיבות שונות.

מלגזות דיזל הן מלגזות שמשמשות בעיקר בעלי מקצוע שעוסקים בתחומים שדורשים מהם עבודת שטח. למשל עובדים בתחום הבנייה, החקלאות, ומקצועות אחרים של עבודה בשטח כשהקרקע איננה בנויה. מדובר על מלגזות חזקות מאוד שיכולות לשאת משקלים כבדים ולנייד אותם ממקום למקום. כפי שניתן להבין בשונה ממלגזות חשמליות, מלגזות דיזל אינן נטענות אלא צורכות דיזל, מה שמחייב עלויות גבוהות יותר מאשר שימוש במלגזות חשמל וכן מאלץ לקחת אותן לתחנות דלק או לפחות לבנות משאבת דיזל אחת במקום על מנת שלא להיות תלוי בתחנות השונות. זו הסיבה שהשימוש במלגזות דיזל נפוץ יותר בקרב חברות גדולות ופחות בקרב עסקים קטנים.
מאפיינים של מלגזות דיזל
בשביל להבין את הרעיון שעומד מאחורי מלגזות דיזל ומה בדיוק הן מציעות לנו, הנה מספר מאפיינים שיכולים לעזור לנו להבין את מהות העבודה שלהן. מלגזות דיזל יכולות להעמיס על עצמן משקלים של בין טון ל-5 טון. מלגזות חדשות יכולות להגיע גם מעבר לכך. המלגזה בנויה באופן כזה שיכולת ההרמה היא מקסימאלית כשמרכז הכובד שלהן הוא מקדימה ומשתנה בהתאם לתנועת המלגזה. למלגזת דיזל יש מערכת הידרואלית הכוללת אספקת דלק, פליטת עשן ומבנה ארגונומי שמאפשר שינוע קל יותר. בגלל הייחודיות שלה יש לה גלגלים גדולים ואלסטיים והיא מסוגלת לעבוד בתנאים שונים כולל תנאי בוץ.

לכן גם השימוש במלגזת דיזל נפוץ יותר כשמדובר במשטחי חול, משטחים חיצוניים ולא משטחים פנימיים. חשוב להבהיר שבשביל שמלגזות מנוע דיזל יעבדו בצורה טובה, עליהן לקבל טיפול איכותי ואם יש צורך לבצע החלפת חלקים, הרי שיש לוודא שמדובר בחלקים איכותיים, חדשים, עם אחריות כמובן, ולא בחלקים משומשים או כאלה שכבר לא ניתן להשתמש בהם.

לפני סיום נציין, שמלגזות דיזל נמכרות במקומות רבים שמוכרים מלגזות הן יד ראשונה והן יד שנייה, עלינו רק להחליטו אילו מלגזות אנחנו רוצים ומה התקציב שעומד לרשותנו.

אם גם אתם מחפשים מלגזת דיזל למכירה, זה הזמן לפנות אל איציק שירותי מלגזות. צוות המקום ישמח להציג בפניכם מלגזות דיזל איכותיות ברמה גבוהה מאוד. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור קשר בטלפון או להשאיר פרטים באתר והם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל עניין. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com