רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות חדשות

כמה עולה מלגזה? מה הם היתרונות של המלגזות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ? מה קורה במקרה של תקלה כזו או אחרת? איך בוחרים את המלגזות האיכותיות ביותר?

כל גוף או ארגון אשר יכול להרשות לעצמו לרכוש מלגזות חדשות רוכש לעצמו את השקט הנדרש
. אומנם ישנן הרבה מאוד אופציות אחרות והמאפשרות להוזיל משמעותית את ההוצאה על מלגזות אולם אין ספק כי כלי כזה אשר מגיע עם אפס שעות עבודה ישרת את המפעל או את אותו המחסן לאורך שנים ארוכות וטובות. חשוב מאוד לדעת ולהבין את היתרונות של כל סוג של מלגזה על מנת לבחור את המלגזה המתאימה ביותר לאופי העבודה שלכם. כמו כן חשוב מאוד להבין את תנאי השירות אותם תוכלו לקבל עם רכישה של מלגזה חדשה.

ענף במלגזות הולך ומתפתח מאוד בעשורים האחרונים. היצרנים וצוות המהנדסים של החברות לייצור מלגזות עמלים ימים כלילות על מנת לשפר את הביצועים של כל סוג של מלגזה. כמו כן ישנה התייחסות רבה להנדסת האנוש של הכלי המיוחד הזה.
יתרונות נוספים של אותן מלגזות חדשות הוא בביצועיהן. שיפורים רבים הוכנסו על מנת שכל אותן מלגזות הפעולות בתנאים קשים ביותר יהיו הרבה יותר שקטות וידידותיות לסביבה. כמו כן החלק המשמעותי ביותר והחשוב ביותר בכל מלגזה ומלגזה הוא העניין הבטיחותי. מלגזה איכותית זו מלגזה בטיחותית מאוד הן למשתמשי המלגזה, לסביבה ולמטענים אשר היא מניעה ממקום למקום.

מלגזות חדשות? מה הם היתרונות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?
חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מציעה את השירות האישי ביותר והזמין ביותר לכל לקוח ולקוח. צוות המומחים של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ יגיע עד לבית העסק על מנת לתקן כל תקלה ביעילות ובמהירות על מנת לאפשר את המשך הפעילות של הארגון. כמו כן למקרה הצורך ניתן יהיה להיעזר בשירותי המלגזות החלופיות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ.
לחברה זו ישנם שירותים רבים נוספים כמו השכרת מלגזות, מוסכי תיקון מלגזות, מכירת מלגזות יד שניה ועוד. אחריות מלאה על כל שירות וכל מוצר.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com