רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות חשמליות למכירה

המלגזות הפופולאריות ביותר שקיימות כיום בשוק הן מלגזות חשמליות. מלגזה מנוע חשמלי נחשב למלגזה איכותית וחסכונית, אשר מספקת לנו שירות עבודה איכותי שבאמצעותו אפשר להרים דברים במשקלים שונים ולנייד אותם ממקום למקום.

לפני שמחליטים האם ללכת על קניית מלגזה או השכרה של מלגזה מנוע חשמלי, יש לבחון לשם מה אנחנו צריכים מלגזה ועד כמה השימוש בה יהיה תכוף ומיידי. חשוב לזכור במקרה של קניית מלגזה חשמלית, עלינו להיות אחראים על כל תהליך התיקונים והטיפולים בעוד שתהליך שכירות של מלגזות חשמליות, נמצא בידי החברה אשר משכירה לנו אותן. מצד שני, ייתכן מאוד שעדיף לרכוש ולהשאיר בידינו את המלגזה ואת האחריות עליה.

במידה והחלטנו ללכת על חיפוש מלגזות חשמליות למכירה, עלינו להחליט האם אנחנו רוצים מלגזה חדשה או אנחנו מעדיפים לקנות מלגזה משומשת. במידה והחלטנו על משומשת, מומלץ לא לרכוש מלגזה מעבר ליד שנייה, לעומת זאת מלגזה חדשה היא הרבה יותר יקרה, אך אנחנו יודעים טוב מאוד מה אנחנו מקבלים ובאילו תנאים. אסור לשכוח מלגזות חשמליות למכירה חדשות, מגיעות אלינו ישר מהניילונים עם אחריות מלאה, שירות תיקונים וטיפולים ואפשרות לעשות ביטוח למלגזה.
כעת עולה השאלה, האם באמת עדיף לנו מלגזה חשמלית או אולי מלגזת דיזל? הכל תלוי איפה אנחנו עובדים. מלגזה חשמלית הרבה יותר מתאימה לעבודה במפעלים, מחסנים, חניונים, כלומר במקומות סגורים. זו הסיבה שהיא גם יותר פופולארית, כי השימוש במתחמים כאלה הרבה יותר גדול במלגזות מאשר בשטחים פתוחים, שם השימוש במלגזת דיזל גבוה יותר.

בין הפרמטרים שעלינו לשים לב בעת בחינת מלגזות חשמליות למכירה, יש לבחון את יכולת ההרמה של המלגזה, עד כמה היא מסוגלת להרים ואיזה משקל. בסופו של דבר אנחנו רוכשים מלגזה בשביל לשאת משקלים שונים ולנייד אותם ממקום למקום. לכן יש חשיבות גדולה לעניין זה. חשוב לקבל את המפרט המלא של המלגזה ולברר בדיוק מה יש, מה אין ומה ניתן לבצע איתה.

לפני סיום חשוב להבהיר, מלגזות חשמליות אמורות לעבוד איתנו זמן רב, לשם כך עלינו לקבל שירות תיקונים וטיפולים איכותי. כשאנחנו רוכשים מלגזה חשמלית, עלינו לוודא שזה מה שאנחנו מקבלים. לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם על איציק שירותי הזמנות אשר מציג מלגזות חשמליות למכירה באיכות גבוה ובמחירים אטרקטיביים. זה הזמן ליצור קשר עם צוות המקום ולהגיע לפגישה עוד היום בשביל לראות את המלגזות המוצעות למכירה.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com