רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות חשמליות

מבין שורת המלגזות המוצעות למכירה בשוק על ידי יצרנים ומשווקים שונים, מלגזות חשמליות נחשבות לפופולאריות ביותר. זאת בזכות איכותן הגבוהה ובזכות העובדה שמדובר במלגזות שמתאימות למתחמים סגורים ולמתחמים עם רצפת בטון. שם בדרך כלל נהוג לעבוד עם מלגזות לצרוך הרמה ונשיאת ציוד ומטענים במשקלים שונים.

אנחנו יכולים למצוא מלגזות חשמליות למתחמים כמו מחסנים, מפעלים, מוסכים, בתי ייצור, בתי אריזה ועוד. הצורך במלגזה למחסן הוא דרך כלל הגורם המוביל שבגללו עסקם ובעלי מקצוע רוכשים מלגזות חשמליות.

חשוב לציין, שלצד מלגזות מונעות חשמלית ישנן מלגזות אחרות כגון מלגזות דיזל אשר מתאימות יותר לשטחים פתוחים כמו שדות, מתחמים עם דשא, פרדסים ובכלל אזור שהקרקע שלהן אינה בנויה אלא טבעית.
מלגזות חשמליות הן למעשה, מלגזות נטענות אשר מאפשרות שימוש לטווח ארוך וכן ניתן להשתמש בהן במשך כל שעות היממה ואף מעבר לכך. במלגזות מונעות חשמלית ישנן כמה מערכות שיש לשים לב אליהן בטרם רוכשים אותן. לפני שניכנס בקצרה למערכות השונות, חשוב לציין שניתן לרכוש מלגזות חשמליות גם יד ראשונה וגם יד שנייה על פי הצורך והתקציב שעומד לרשותנו.

המערכות שחשוב לשים לב אליהם במלגזות חשמליות הן מערכות ייצוב, מדובר על מערכות אשר מוודאות שמלגזה לא תתהפך. מדובר מערכת חשובה מאוד לצורכי בטיחות והיא שומרת על יציבותה של המלגזה. עוד מערכת חשוב במלגזות חשמליות ששומרת על בטיחותה, היא מערכת בלימה אשר מאפשרת לשלוט על המהירות ולבצע גם עצירות פתע בלי לכבות את המצבר ואת המנוע, מה שמונע מראש בזבוז אנרגיה וחשמל. המערכת השלישית היא המערכת הטעינה, זו חשובה מאוד, שכן בלעדיה לא נוכל להשתמש במלגזה. יש לוודא שהמערכת כוללת מחוג חיווי על מצב האנרגיה שיש במלגזה בשביל לדעת האם יש להטעין אותה בקרוב או שהיא מוטענת בכמות מספקת.

לפני סיום חשוב לציין, מלגזות חשמליות נחשבות גם ידידותיות לסביבה, יש להן אפקטים ופרמטרים שונים שמאפשרים לנו עבודה חסכונית בלי לבזבז אנרגיה וחשמל. מדובר במלגזה איכותית מאוד שמתאימה לעבודה ארוכת טווח.

לפני סיום, אנחנו רוצים להציע לכם שירות ייחודי של רכישת מלגזות חשמליות אצל איציק שירותי מלגזות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המקום והם ישמחו להסביר לכם על שירות זה וכן על מלגזות חשמליות שמוצעות למכירה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון או ליצור קשר דרך האינטרנט, וצוות המקום יעמוד לרשותכם. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com