רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות טויוטה

מלגזות טויוטה נחשבות למובילות, לאיכותיות ולמתקדמות ביותר בארץ וברחבי העולם. חברת טויוטה הינה אחת החברות המובילות בתחום המלגזות, וכיצרן רכב איכותי ומוכר, גם המלגזות של החברה מציעות איכות גבוהה, אמינות ויעילות. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ משווקת בין השאר גם דגמים של מלגזות המיוצרות על ידי מותג הרכב טויוטה, החברה מציעה למכירה מלגזות חדשות מבית המותג טויוטה וגם מלגזות יד שנייה. יש אפשרות גם לשכור לפרק זמן קצר או לתקופה ארוכה מלגזה ייעודית וחדשנית מבית טויוטה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ולסוג המטענים אותם יש לשנע ולהניף.

פתרון מושלם למגוון רחב של יישומים וצרכים ייחודיים:
כל לקוח זקוק למלגזה העונה במדויק על צרכי העבודה בעסק שלו, לכן חשוב לפנות לייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטה נכונה – איזו מלגזה לקנות לעסק. הצוות המנוסה של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מסייע לכל לקוח לבחור את המלגזה המתאימה ביותר עבורו, בהתאם למגבלות התקציב העומד לרשות הלקוח ובהתאמה מלאה לסוג העבודה, למשקל המטענים, לתנאי השטח וכיוצא בזה. חשוב לדעת כי מלגזות טויוטה נחשבות למומלצות עבור לקוחות רבים בזכות האמינות הגבוהה, השירות המעולה והפתרון למגוון רחב של יישומים כמו הרמה ושינוע של מטענים כבדים וגדולים, הנפה לגובה של סחורות, עבודה בתנאי שטח קשים כמו בשטחים חקלאיים, באדמה בוצית ובחול.
איכות ואמינות ללא תחרות:
חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ הוקמה בשנת 1994, החברה נחשבת למובילה בתחום המלגזות ומציעה מגוון דגמים למכירה, ביניהם מלגזות טויוטה. החברה מציעה דגמים חדשים ויד שנייה עם אחריות, וכמו כן היא מספקת שירותי תחזוקה וטיפולים שוטפים לדגמי המלגזות של טויוטה ושל יצרנים אחרים.
כאשר זקוקים למלגזה איכותית מבית טוב ואמין, חשוב לרכוש מלגזה אמינה ויעילה המספקת מענה מושלם לצורכי העבודה ותמורה מלאה לכסף. לכן, מלגזות יש לקנות רק דרך חברת איציק שירותי מלגזות – תחת קורת גג אחת ניתן לקבל מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וליהנות משירות מעולה וממחירים תחרותיים ואטרקטיביים.

כדאי לדעת כי חברת איציק שירותי מלגזות מציעה מגוון דגמים של מלגזות טויוטה, ביניהם דגמים עם מנוע חשמלי ודגמים עם מנוע דיזל. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com