רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות יד שניה

בתי עסק רבים משתמשים במלגזות הרמה, מדובר במלגזות מסוגים שונים כולל חשמל, דיזל, מלגזות עם היגש, צריח, מלקטות ועוד. מלגזות אלו משמשות אותם לצרכים שונים בעיקר בשביל להרים משטחים או משאים כבדים.

בתי עסק שיכולים להרשות לעצמם רוכשים מלגזות יד ראשונה, מדובר על הוצאה כספית של אלפי שקלים. היתרון של מלגזות אלה, שכל החלקים שלהם חדשים, מקבלים עליהם אחריות מלאה למספר שנים, המנוע שלהם תקין לחלוטין, ומקבלים את המלגזה ישר מהניילונים.

אך עבור בתי עסק קטנים, הן חנויות, מפעלים, סדנאות ובתי יצירה מסוגים שונים, יש אפשרות אחרת, זולה הרבה יותר. הם יכולים להשתמש במלגזות יד שניה. מדובר במלגזות להרמה של משאים ומטענים כבדים. 
מלגזות יד שניה נמכרות בלא מעט מקומות שמוכרים מלגזות יד ראשונה. על כן האיכות שלהן לא נופלת מאלה של מלגזות חדשות. הסיבה היא מאוד פשוטה, המקום שרוכש את המלגזה ואחר כך מוכר אותה, מבצע בדיקה מקיפה של המנוע שלה וכן של המלקטים והקלשונים, על מנת לוודא שהם תקינים. המקום בוחן את המלגזה ויכולת ההרמה שלה, ורק אחרי שהוא מוודא שהכל תקין ואיכותי, הוא רוכש אותו ומוציא אותו למכירה. הרעיון של מכירת מלגזות יד שניה אינה שונה במהותה ממכירת רכב יד שנייה או כל כלי אחר שנרכש מידי בעליו ונמכר ללקוח חדש.

בשביל שהמלגזה תימכר ללא בעיות, אז העסק שמוכר אותה, חייב לבצע בה בדיקות מקיפות בשביל לוודא שהיא אכן תקינה, בסופו של דבר מדובר במלגזות למפעל או בית עסק אחר שאמור להשתמש בו באופן יומיומי, על כן היא חייבת לצאת מהחנות או מהמקום שמוכר אותה במצב תקין במאה אחוז.
חשוב להבהיר, מלגזות יד שניה נמכרות לא בגלל שהן פחות טובות או פחות איכותיות אלא מסיבות שונות. למשל, עסק שמחליט לשדרג את עצמו במלגזות חדשות הוא מוכר מלגזות ישנות שאין לו צורך בהן. אפשרות נוספת היא עסק שמחליט לוותר על כל נושא המלגזות עבור כלים ניידים אחרים. עוד אפשרות היא שמדובר בעסק שפשט רגל וכונס הנכסים שלו מוכר את המלגזות לעסקים שימכרו אותן בעצמם.

לסיום, אם אתם מחפשים מלגזות יד שניה, זה הזמן לפנות לאיציק שירותי מלגזות, שם אפשר למצוא מלגזות למפעלים ולעסקים אחרים במרות שונות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המקום והוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולענות על כל שאלה. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com