רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות כבדות

מה היא המשמעות של רכישת מלגזות כבדות בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ? ?מאילו שירותים ניתן ליהנות בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ? מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מלגזה כזו או אחרת לעסק שלכם?

לא אחת נדרשים עובדים רבים וטובים להוריד משהו מגובה רב או שזה יכול משטח כבד במיוחד אשר אמור להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.
כל מה שנדרש באותו הרגע הוא הכלי המאסיבי ביותר והאמין ביותר על מנת שניתן יהיה לשנע את המטען בבטחה. מלגזות הן ללא ספק הכלי הייחודי ביותר אשר עושה את ההבדל. בחירת סוג המלגזה צריכה להיות על בסיס היכרות עם הצרכים של כל מפעל וכל ארגון אשר נדרש למלגזות. הצוות המקצועי של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ יעמוד לרשות כל אחד על מנת לייעץ ולהתאים עבורו את המלגזה המעולה ביותר.
אין להתפשר על פחות מהמלגזות המובילות בתחום. מלגזה היא כאמור כלי אשר מעמיס עומסים כבדים ביותר ולעיתים צריכה לשנע סחורות ומטענים יקרי ערך. כמו כן כל מערך העבודה תלוי ביכולות של אותה המלגזה לעמוד בתנאי לחץ ועומס. מלגזות כבדות על אחת כמה וכמה נדרשות לפעילות של שעות עבודה רבות. על מנת לאפשר את הפעילות הזאת חשוב מאוד להקפיד על התחזוקה הנכונה והמתאימה ביותר על פי ההנחיות. מלגזות כבדות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ ועוד סוגי מלגזות אחרות פועלות בהצלחה רבה אצל חברות וארגונים רבים כמו חברת אגד, שופר סל, דואר ישראל, רמי לוי שיווק השקמה ועוד.

מלגזות דיזל טויוטה? איך בוחרים את חברת המלגזות הטובה ביותר?
לקוחות מרוצים לעולם אינם טועים. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מעניקה שירותי מלגזות להרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים. בין השאר ניתן לקבל שירותי מלגזות חלופיות במקרה הצורך. כמו כן השירות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ אמין ואחראי במיוחד.
אילו סוגים של מלגזות בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?
מבחר גדול מאוד של מלגזות ושירותי מלגזות וביניהן ניתן למצוא מלגזות דיזל טויוטה, מלגזות חשמליות, מלגזות סטיל, מלגזות יד שניה, מלגזות להשכרה ועוד.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com