רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות להשכרה

בעוד שבתחום הרכב נושא ההשכרה הוא מוכר וידוע מזה עשרות שנים, הן השכרה לטווח קצר של ימים ואף שעות ועד השכרה לחודשים וכן שירותי ליסינג שנכנסו בשנים האחרונות, הרי שהתחום של השכרת מלגזה מדובר על עניין קצת פחות מוכר שרק בשנים האחרונות החל לחדור לשוק ואנחנו יכולים לראות לא מעט חברות מציעות מסלול זה.

התשובה לשאלה מדוע חברות מציעות מסלול זה, היא ברורה מאליה, יש לא מעט חברות בענפים שונים שמעדיפים לפנות למסלול של השכרת מלגזה על פני רכישה, כעת עולה השאלה מדוע אותן חברות בתחומים שונים בשוק מעדיפות מסלול זה על פני אפשרות לרכוש מלגזות משלהן. לשם כך נתייחס למספר נקודות שיכולות להסביר נקודה זו, אך תחילה נסביר כיצד עובד הרעיון של השכרת מלגזה.

מלגזות להשכרה -  כיצד זה עובד:
החברות שמציעות מלגזות להשכרה, מקפידות להשכיר אותן לטווח קצר וארוך גם יחד, על פי הצורך. הן מציעת השכרת מלגזות בתנאים איכותיים, הן מבחינת זמן השכרה והן מבחינת סוג המלגזה. אותן חברות מציעות מלגזות מסוגים שונים, דוגמא, דיזל, חשמל, צריח, טלסקופיים ועוד. יש לציין שהחברות מציעות מלגזות של חברות שונות ומובילות בתחום.
השכרת מלגזה מתבצעת על פי תקופה מסוימת לפי צורך הלקוח, לעיתים התקופה נקבעת מראש ולעיתים מתחילה תקופת ההשכרה והיא מוארכת בכל עת שיש צורך בכך. התשלום יכול להשתנות בהתאם לתקופת ההשכרה.

מדוע חברות יעדיפו לשכור מלגזות:
ראשית
, מסיבות כספיות. לעיתים השכרת מלגזה, בוודאי אם מדובר בהשכרה של מלגזה אחת, היא יותר זולה מאשר רכישת מלגזה. לכן חברות יעדיפו לנהוג כך.
שנית, חברות רבות יעדיפו לשכור מלגזה מסיבות של שטח. אין להן מספיק שטח ולכן הן מעדיפות לשכור מלגזה בכל עת שהן צריכות אותה ולא לרכוש מלגזה שתישאר אצלם באופן קבוע.

שלוש, חברות צעירות יעדיפו השכרת מלגזה בתחילת דרכן ולא לרכוש אותן, על מנת שלא יצטרכו להשקיע כספים שמיועדים לפיתוח העסק על מלגזה. בבוא העת כשיגדלו, הן יעדיפו לרכוש אותה.

ארבע, לעיתים השימוש במלגזה הוא כל כך מועט, שחברות יעדיפו לשכור מלגזה בכל פעם כשיצטרכו אותה ולא לרכוש מלגזה שלא תשרת אותם זמן רב.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם לפנות אלינו, אל איציק מלגזות בשביל לקבל הצעות עבור מלגזות להשכרה. אצלנו תוכלו ליהנות מהשכרת מלגזות במחירים נוחים ובתנאים אטרקטיביים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com