רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות לינדה

חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ משווקות בין השאר מלגזות חדשות ויד שנייה מבית המותג המוביל לינדה. חברת לינדה מגרמניה נחשבת לאחת היצרניות המובילות בעולם של מלגזות, וכל המלגזות שלה ידועות באמינותן ובאיכותן הגבוהה. מלגזות לינדה הם שם נרדף למקצועיות ולאיכות, החברה שמייצרת מלגזות כבר למעלה מ-50 שנה מציעה מגוון דגמים ייעודיים ופתרונות מתקדמים וחדשניים בתחום.

מלגזות חשמליות ודיזל
חברת לינדה הגרמנית מייצרת מלגזות חשמליות ודיזל ומציעה בנוסף גם ציוד למחסנים. מלגזות לינדה נמכרות במדינת ישראל במשך שנים ארוכות, החל משנת 1972, וכל הדגמים של החברה זוכים להצלחה כבירה בשוק המקומי, כמו באירופה ובשאר חלקי העולם.

חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מציעה מגוון דגמים של מלגזות למכירה ולהשכרה. כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי על מנת לקבל החלטה נכונה איזו מלגזה לרכוש או לשכור לעסק שלו. כמו כן, חברת איציק שירותי מלגזות מציעה טיפולים שוטפים לכל דגמי המלגזות של המותג הגרמני לינדה. צוות המוסך של איציק שירותי מלגזות מתמחה בתיקון ובטיפולים למלגזות של היצרן הגרמני, החברה מחזיקה מלאי שוטף של חלקי חילוף ומטפלת במיומנות גבוהה במלגזות.
נוחות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר:
כאמור, יש מגוון דגמים של מלגזות לינדה – כל הדגמים נוחים ובטוחים, מצוידים במנוע אמין ויעיל, ונהג המלגזה זוכה לסביבת עבודה נוחה בעלת שדה ראייה רחב, ממשק עבודה מתקדם וחדשני לנוחות עבודה מרבית, והמלגזות ידועות גם בעלויות התפעול הנמוכות שלהן.  
בעת רכישת מלגזה לעסק, חשוב לערוך סקר שוק מקיף כדי לקבל החלטה נכונה ועל מנת לרכוש מלגזה איכותית ומתקדמת בהתאמה מלאה לצרכי ולאופי העבודה עסק. לכן, חשוב לפנות לחברת איציק שירותי מלגזות על מנת לקבל ייעוץ ולרכוש את המלגזה המתאימה ביותר למאפייני הלקוח ולאופן העבודה, ובהתאם לתקציב.

כדאי לדעת כי, ניתן לרכוש מלגזות חדשות ויד שנייה מחברת איציק שירותי מלגזות: החברה מציעה מלגזות חשמליות מבית לינדה עם כושר הרמה של 1 טון ועד 8 טון, ביניהם דגמים של מלגזות עם 3 או 4 גלגלים, דגמים קומפקטיים או ארוכים, וכן מגוון דגמים של מלגזות דיזל.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com