רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות לינדה

אילו סוגי מלגזות יש? מה היא המשמעות של בחירת המלגזה המותאמת לצרכים שלכם? מי הם הטכנאים של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ? מה הוא השירות של איציק שירותי מלגזות בע"מ?

מלגזה היא ללא ספק אחד הכלים החשובים והנחוצים ביותר לכל מרכז לוגיסטי ולכל סוג של מפעל. ללא אותה מלגזה איכותית התפוקה יורדת וקצב העבודה הוא הרבה יותר איטי. כל פועל ועובד אשר מפעיל מלגזה יודע כי עם המלגזה האיכותית ביותר הוא מרגיש הרבה יותר נוח להמשיך ולהפעילה לאורך שעות רבות. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מספקת את המלגזות בעלות הנדסת האנוש המעולה והמתקדמת ביותר בעולם.

לאורך שנים ארוכות מלגזות לינדה נחשבות למלגזות איכותיות ביותר. רמת אבזור מעולה וכמו כן השקעה בכל הפרמטרים. מלגזות לינדה מאפשרות נוחות וכמו כן יכולת תמרון מרשימה ביותר. על כן חשוב מאוד לפני השכרתה של המלגזה או רכישתה לדעת היטב מה הן התכונות של כל מלגזה ומלגזה על מנת להתאימה לאופי הפעילות שלכם.
מלגזות לינדה וכמו כן כל שאר סוגי המלגזות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ הינן באחריות מלאה. כמו כן בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ יעניקו את ההסברים המפורטים לגבי המפרט של כל מלגזה ומלגזה. כמו כן השירות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ כולל בין היתר את העמידה בלוחות הזמנים על פי מה שנקבע מבעוד מועד, הספקת מלגזות חלופיות למקרה הצורך על פי ההסכם ועוד.

מלגזה חשמלית ידנית? חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ לשירותכם!
לחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ יש הרבה מאוד לקוחות הצועדים יד ביד לאורך שנים רבות של עשייה משותפת. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ בעלת רקורד מוכח של הצלחות ובעלת מוניטין רב. מלגזה חשמלית ידנית וכמו כן שאר סוגי המלגזות במחירים מעולים.
מחפשים מלגזה משומשת? פנו אל חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ!
מגוון עשיר מאוד של מלגזות וכמו כן מגוון מרשים של שירותים. בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ ניתן למצוא מלגזה משומשת במצב מעולה. כמו כן שירותי ליסינג למלגזות ועוד.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com