רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות למכירה

יש לכם מלגזות משומשות שאתם לא זקוקים להן? אתם מוזמנים להציע אותן למכירה דרך חנות מקצועית אשר מציעה ללקוחות שלה מלגזות יד 2 למכירה.

כל מי שמכיר את התחום של מלגזות ובדק פעם את כל מה שקשור במלגזות למכירה יודע, שעסקים רבים בתחום מציעים מלגזות למכירה גם אם הן משומשות. לצד מלגזות חדשות אשר נמכרות ישר מהניילונים, כפי שנהוג לומר, הרי לא מעט בעלי עסקים מחפשים דווקא מלגזות יד 2 למכירה. מלגזות אלו מגיעות לעסקים בתחום, דרך מפעלים וחנויות שאינם צריכים עוד את המלגזה שברשותם ולכן בעל המקום מוכר אותה.

לפני שנסביר מדוע אנשים בוחרים לחפש מלגזות יד 2 למכירה, חשוב להסביר שאין הדבר שונה מכל כלי רכב משומש שמוצע למכירה. ההבדל הוא, שבתחום כלי רכב פרטיים ואחרים, יש שוק גדול של גורמים פרטיים אשר מוכנים וזקוקים לכלי רכב ולכן השוק של כלי רכב משומשים הוא מאוד מצליח. בתחום של מלגזות זה מעט שונה, אומנם ניתן לפרסם מודעות עבור מלגזות יד 2 למכירה, אך מן הסתם, ההיענות תהיה נמוכה, מאחר ואין כמות גדולה שמחפשת בהכרח, בזמן נתון, מלגזות לרכישה ויתרה מזו, מרבית בעלי העסקים, בכל מקרה מעדיפים לחפש מלגזות למכירה, חדשות או משומשות, בקרב חנויות שעוסקות בתחום ולא אצל גורמים פרטיים.
מדוע אנשים בוחרים לחפש מלגזות יד 2 למכירה? יש לכך שורה של הסברים, ההסבר הפשוט ביותר הוא, מדובר בכלי עבודה יקר מצד אחד ומצד שני, לא בהכרח נעשה בו שימוש יומיומי ולכן גם מלגזה משומשת יכולה להיות במצב מאוד טוב. לעיתים ההפרש בין מלגזה משומשות למלגזה חדשה הוא גדול, ולכן אפשר להסתפק במלגזה משומשת ולו בשביל להפחית עלויות.

נקודה נוספת היא, בסופו של יום, יש הבדל בין מלגזות למכירה אך הוא לא תמיד מהותי ולא תמיד מפריע לעסקים מסוגים מסוימים, במובן הזה אפשר ליהנות ממלגזות ברמה גבוהה גם אם הן משומשות וישנות. לכן, לא יקרה כלום אם עסק יחפש מלגזה למכירה שהיא משומשת.
אם אתם רוצים לקבל הצעות על מלגזות למכירה, כולל מלגזות משומשות, זה הזמן לפנות אלינו. איציק שירותי מלגזות מציעים לכם מלגזות ברמה גבוהה. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. תוכלו למצוא אצלנו באתר את כל הפרטים אודות מלגזות יד 2 למכירה וכן אודות מלגזות חדשות. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com