רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות למכירה

כל פועל וכל עובד במפעל או במרכז לוגיסטי כזה או אחר יודע כי איכות עבודתו נקבעת על ידי איכות המלגזה שלו. בימינו כבר לא סוחבים ארגזים בידיים אלא מאפשרים לכלי המרהיב הזה לעשות את העבודה עבורנו. מבחר מרשים ביותר של מלגזות המשמשות לצרכים שונים בהתאם לסוג העבודה ולצרכים של המפעלים השונים. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ תעניק לכם את כל המידע ואת ההכוונה הנדרשת על מנת ליהנות ממלגזות איכותיות והמתקדמות ביותר בעולם.

איפה הכי מומלץ לרכוש מלגזות? מה חשוב לדעת על המלגזה שלכם? מה הם היתרונות של מלגזות למכירה של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ? מה הוא התפקיד של המלגזה עבור הארגון שלכם?

לפני שבוחרים מלגזות למכירה המוצגות בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ חשוב מאוד לדעת ולהבין מה הם הצרכים של הארגון שלכם. חשוב מאוד לבחור את המלגזה בעלת יכולת התמרון המתאימה, להתאימה לתנאים בה היא תעבוד, לוודא כי אכן המשקלים שאותם היא תשנע מתאימים וכו'.
כמו כן, מלגזות למכירה של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מגיעות עם רמת שירות גבוהה ביותר. השירות כולל בין היתר את כל הטיפולים הנדרשים, תיקוני מלגזות על ידי צוות טכנאים מיומן ומנוסה במקום וכמו כן במקרה הצורך ניתן לשנע את המלגזה התקולה אל חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ ולספק במקומה מלגזה חלופית. כל זאת כאמור בהתאם להסכם בין הצדדים.

מלגזות מונעות בדיזל? למה דווקא לבחור במלגזות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?
כלי זה הוא ללא ספק אחד המרכיבים החשובים ביותר של התפקוד הנכון של הארגון שלכם. מלגזות מונעות בדיזל יש להם יתרונות רבים ועל כך מומלץ לקבל ייעוץ מהמומחים של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ. אחריות מלאה ושירות איכותי לאורך כל הדרך.
מחפשים מלגזות להרמה? נסו את המלגזות של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ!
חברה זו הוקמה ב-1994 ומאז זוכה להצלחה רבה. בין היתר שלל מלגזות למכירה והשכרה מסוגים שונים וביניהם ניתן למצוא מלגזות טויוטה, מלגזות חשמליות, מלגזות להרמה, מלגזות לשינוע מכולות, מלגזות למפעלי ברזל, מלגזות ידניות, מלגזות לנמל ועוד.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com