רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות למכירה

כשאנחנו רוכשים רכב, אנחנו יודעים בדיוק כיצד לעשות את זה. אפילו אם מדובר ברכב ראשון שאנחנו קונים, יש לנו מספיק ידע וכלים בשביל לקנות רכב יד ראשונה או יד שנייה. אך כשאנחנו כבעלי מפעל או מקצוע צעירים צריכים לקנות מלגזות מנוע חשמלי או לחפש מלגזות טלסקופיות למכירה, כאן אנחנו כבר בבעיה. 

כמובן שההסבר לכך הוא מאוד פשוט, הרי חיפוש מלגזות למכירה זה לא משהו שאנחנו עושים כל יום והסביבה שלנו גם לא מתעסקת בזה באופן קבוע, לכן הרבה יותר קשה לנו להבין כיצד רוכשים מלגזות מנוע חשמלי או מלגזות דיזל או למצוא את ההבדל בין מלגזות טלסקופיות למכירה לבין מלגזות אחרות. 

אנחנו ננסה לתת לכם כאן, כמה טיפים לרכישת מלגזות על פי ההבנה שאתם זקוקים להן לצורך עבודה מקצועית ואיכותית בכל תחום בו אתם מתעסקים. כאן המקום לציין שניתן למצוא מלגזות למכירה במקומות רבים, הן בקרב חנויות גדולות ומקיפות שמוכרות ציוד וחומרי בנייה, בקרב חברות וחנויות ייחודיות שמציעות מלגזות למכירה יד ראשונה או יד שנייה, וכן כמובן ברשת, הן בקרב אתרים מקומיים ואתרים בינלאומיים שמציעים מלגזות ביבוא אישי. 
כיצד רוכשים מלגזות: 
נחלק את החלק הזה לשניים. בחלק הראשון נתעסק בקצרה בשאלת השירות, ובחלק השני נתעסק בקצרה בשאלה בסיסית יותר, אלו דברים יש לשים לב אליהם כשרוכשים מלגזה חדשה. 

בכל הקשור לשירות, הרי שיש לבחון מה סוג השירות שאנחנו מקבלים אחרי הרכישה. האם אנחנו מקבלים תיקון וטיפול בחלקים, מה סוג האחריות שאנחנו מקבלים, האם החברה שולחת אלינו טכנאי שיבצע תיקונים וטיפולים במלגזה בעת הצורך, האם השירות החלפת כל חלק כולל קלשונים ומצברים, וכן מה העלויות השונות לקבלת טיפול מלא למלגזה. 
חשוב לזכור ככל שהשירות אחרי הרכישה יהיה מהיר, יעיל וכולל, כך נוכל לעבוד עם המלגזה בצורה טובה יותר. 

לגבי החלקים של המלגזה, הרי שיש לבחון את המערכות השונות שלה, כולל מערכות ייצוב ששומרות על כך שהיא תהיה יציבה, מערכות בלימה, מערכות הרמה ונשיאה, אם מדובר במלגזות מנוע חשמלי יש לבחון את מערכת הטעינה שלהן ואם מדובר במערכות דיזל יש לבחון את המערכות ההידרואליות שלה. ככל שהמערכות יתפקדו בצורה טובה יותר, כך נוכל לנהוג במלגזה ולהשתמש בה בצורה בטוחה יותר. 

לקבלת פרטים נוספים אודות מלגזות למכירה, אתם מוזמנים לפנות אל איציק שירותי מלגזות אשר מציע מלגזות יד ראשונה ויד שנייה למכירה. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com