רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות למפעלי ברזל

איך מתאימים את סוג המלגזה לצרכים? מה הם היתרונות של מלגזות יד שניה? מה הוא המיוחד בשירותי חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ? אילו סוגים של מלגזות מציעים למכירה בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?

עבור כל מי שעובד במפעל ברזל או בכל מפעל, מחסן או ארגון הזקוק למלגזות יודע כי ללא הכלי החשוב הזה העסק לא יכול לתפקד. שינוע של ציוד כבד, משטחים, העמסה לגובה ועוד כהנה וכהנה שירותים אשר יכולה להעניק אך ורק המלגזה. על כן לפני קבלת ההחלטה לגבי רכישה של מלגזה מסוג כזה או אחר חשוב מאוד להכיר ולהבין את התכונות הייחודיות של כל מלגזה ומלגזה וכמו כן להבין מה הם התנאים הנחוצים על מנת לתחזק את המלגזה כראוי.

המלגזה היא כלי רכב וכלי עבודה. על כן בכדי להעניק לה את אורך החיים המרבי יש לפעול על פי ההנחיות והוראות התחזוקה. הווה אומר בדיקות תקופתיות, ניקוי והחלפת האלמנטים הנדרשים על פי הוראות היצרן. מלגזות למפעלי ברזל וכמו כן מלגזות העובדות בתנאים קשים יותר מן הסתם התחזוקה שלהן צריכה להיות בהתאם.
חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מציעה את התנאים והשירותים המעולים ביותר ללקוחותיה. בין השאר ניתן לקבל מלגזות למפעלי ברזל חלופיות במקרה הצורך. כמו כן לרשות חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ טכנאים מקצועיים אשר יתנו את המענה הנדרש במהירות וביעילות וזאת על מנת לא לשבש את מערך העבודה של המפעל.

מלגזות לעבודה בקונטיינר? איך בוחרים את המלגזה הנכונה ביותר?
כאמור לכל מלגזה יש את היתרונות שלה. מלגזות לעבודה בקונטיינר או מלגזות לעבודה באזורים צפופים במיוחד נדרשות ליכולות תמרון והתאמה בגודלן. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מייבאת ומשווקת מגוון מלגזות המיוצרות במפעלים המובילים והאיכותיים ביותר בתחום זה.
מלגזות למפעלי ברזל? איך בוחרים את חברת המלגזות שלכם?
כאמור אין להתפשר על פחות מהמעולים ביותר בתחום המלגזות. למעלה מעשרים שנות ניסיון וכמו כן ידע רב שנרכש. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מציעה שירותי השכרת מלגזות, מכירת מלגזות יד שניה, שירותי מלגזות חלופיות ועוד. אחריות, אמינות ומקצועיות.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com