רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות לפריקת מכולות

מה היא הדרך הנכונה ביותר לבחור את המלגזה אשר תשרת אתכם? מה היא המשמעות של התאמת המלגזה לצרכים של הארגון שלכם? למה לבחור בשירותי חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?

אין ספק כי על מנת לקיים את המפעל או את המחסן שלכם צריך שיהיה לרשותכם הציוד האיכותי ביותר. המלגזות הן אחד הכלים החשובים ביותר לארגונים כאלו ואחרים. לעיתים לא ניתן להמשיך את הפעילות היום יומית בגלל מחסור במלגזה כזו או אחרת עקב תקלה או כל סיבה שהיא. על כן לפני בחירת מלגזה חשוב מאוד לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר על מנת לוודא כי אכן כל התנאים מתאימים לצרכים שלכם.

מלגזות לפריקת מכולות או כל סוג של מלגזה אחרת היא כאמור הכרחית מאוד. עם זאת חשוב להדגיש כי כל כלי שינוע עשוי להתקלקל מסיבה כזו או אחרת. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מאפשרת את כל הפתרונות הנכונים והראויים ביותר על מנת לא לפגוע ברצף העבודה.
על כן, במקרה כזה מציעים בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מלגזות לפריקת מכולות חלופיות וזאת עד לתיקון המלגזה התקולה. במקרה של תקלה יגיע הטכנאי עד לבית העסק על מנת לבחון מקרוב את מהות התקלה, במקרה וניתן יהיה לפתור את הבעיה המקום תתוקן המלגזה, והיה ונדרש תיקון מקיף יותר תשונע המלגזה הפגומה למוסך של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ ובמקומה תגיע מלגזה חלופית אשר תשרת את הלקוח.

מלגזות לפריקת מכולות? איך בוחרים את המלגזה שלכם?
כאמור ישנן מלגזות מסוגים שונים וביניהם מלגזה לפריקת מכולות ועוד. בבחירת מלגזה לפריקת מכולות חשוב מאוד לקבל את ההכוונה והייעוץ מאנשי המקצוע של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ. לרשות הלקוחות הרבים של חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ עומדים טובי אנשי המקצוע בתחום המלגזות, בעלי וותק של למעלה מעשרים שנות פעילות.
מלגזה לפריקת מכולה? לא רק!
מגוון עשיר ומרשים מאוד של סוגי מלגזות המיובאות מהיצרנים המובילים ביותר בתחום המלגזות. בין השאר ניתן למצוא מלגזות כבדות, מלגזה לפריקת מכולה, מלגזות דיזל, מלגזות חשמליות ועוד.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com