רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות סטיל

אין ספק כי אחד הכלים המשמעותיים ביותר בכל עסק, מפעל או ארגון כזה או אחר אשר אמור לשנע סחורות וציוד ממקום למקום ההיא המלגזה. לאורך השנים התפתחה המלגזה והפכה להיות הרבה יותר ידידותית לסביבה. כמו כן יוצרו עם השנים סוגים שונים של מלגזות המתאימות לצרכים שונים וכל מה שנדרש הוא להבין את הצורך הגדול ביותר של העסק שלכם על מנת להתאים לו את המלגזה האיכותית ביותר.

מה היא השיטה הנכונה ביותר לתחזק מלגזה? האם ניתן לקבל מלגזה חלופית במקרה הצורך? אילו סוגי מלגזות יש לחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ להציע? מי הם לקוחות חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?

מלגזות סטיל משמשות הרבה מאוד גופים מתחומים שונים. אחד היתרונות הגדולים ביותר של אותן מלגזות סטיל הוא הנדסת האנוש שלהן. עם השנים שופרו מאוד המלגזות הללו וניתן לראות כיום מלגזות אשר הן הרבה יותר בטיחותיות. לבטיחות יש משקל רב מאוד בבחירת המלגזה שלכם היות ומדובר בבטיחותו של נהג המלגזה וכמו כן בבטיחות הסחורות והציוד.
מלגזות סטיל המתקדמות ביותר הרבה יותר שקטות. הוכנסו בהן שיפורים מסוגים שונים והתאמות לעבודה בתנאים שונים כמו מקומות צפופים וכו'. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מציעה ללקוחותיה הרבים שלל שירותי תחזוקה למלגזות מסוגים שונים. בין השאר שירותי ניידת עד בית העסק, שירותי מוסך למלגזות ועוד.

מלגזות STILL? רק בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ!
על מנת לרכוש את המלגזות האיכותיות ביותר וכמו כן ליהנות מהשירותים המעולים ביותר והתנאים הטובים ביותר יש לבחור החברת המלגזות המובילה בתחום. יותר מעשרים שנות ניסיון, מוניטין רב וכמו כן רקורד מרשים ביותר של עשייה. חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ מקפידה מאוד על איכות השירות, עמידה בלוחות הזמנים וכמו כן מחירים אטרקטיביים במיוחד.
מלגזות STILL ? מה ניתן למצוא בחברת איציק שירותי מלגזות בע"מ?
כאמור מבחר עצום של סוגי מלגזות ופתרונות הרמה מסוגים שונים. בין השאר מלגזות כבדות, מלגזות חשמליות, מלגזות דיזל ועוד. כמו כן שירותי חברת איציק שירותי מלגזות בע"מ כוללים אחריות מלאה, מלגזות חלופיות וכו'.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com