רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות שדה למכירה

כשאנחנו חושבים על מלגזות ומלגזונים, אנחנו בדרך כלל רואים בדמיוננו מלגזות אשר מופעלות על ידי נהג מלגזה מקצועי, כמו למשל מלגזות מפעלים או מלגזות שדה למכירה בכל חנות, אך מלבד מלגזות כאלה אנחנו יכולים למצוא עוד שורה של מלגזונים, מלגזות קטנות שלא בהכרח מחייבות שימוש בנהג מלגזה.

הרעיון של מלגזונים אדם הולך הוא מאוד פשוט, מדובר על מלגזה ידנית אותה מפעיל פועל אשר דוחף את המלגזה תוך כדי הליכה. המלגזה מזכירה בהתנהלות איתה עגלה עליה אפשר להעמיס חפצים וציוד מסוגים שונים, אך מדובר מן הסתם, בכלי הרבה יותר חזק ועוצמתי, אשר יש לו זוג כנפיים אשר ניתן להרים אותן לגבהים שונים ולהעמיס עליהם משקלים כבדים. ניתן להשתמש במלגזונים מפעיל הולך לצורך העמסת משטחים, ארגזים, קרטונים ועוד. היתרון של שימוש במלגזונים אדם הולך הוא, שאין צורך ברישיון מיוחד בשביל להשתמש בכלי זה, ולמעשה כל אחד יכול להשתמש בכלי, כל עוד יש לו מעט כוח ביד בשביל לדחוף אותו. 
כמו שציינו בהתחלה, אנחנו יכולים למצוא סוגים נוספים של מלגזות מלבד אלו המוכרים לנו ממפעלים, למשל אנחנו יכולים למצוא מלגזות שדה למכירה. מדובר במלגזות שמיועדות לשימוש בשטחים פתוחים, שדות ופרדסים. מלגזות שדה למכירה מוצעות בדרך כלל עבור חקלאים, מפעלים שעובדים בתעשיות המזון, וכן עבור גורמים אחרים אשר זקוקים למלגזות שניתן להפעיל בשטח, כלומר מלגזות שיכולות לנוע במשטחים לא ישרים ולא חלקים, כמו מלגזות רגילות.
יש לציין, לא פעם חברות אשר משתמשות במלגזות שדה למכירה, משתמשות גם במלגזונים אדם הולך או מלגזונים מפעיל הולך, זה תלוי כמובן בצרכים שלהם. את המלגזות ואת המלגזונים השונים, הם יכולים לרכוש באותו מקום, מתוך מטרה לחסוך בעלויות וכן מתוך רצון שכל המלגזות יהיו תחת שירות בחברה אחת. כיום מרבית המקומות שמציעים מלגזות שדה למכירה או מלגזות אחרות לצורך העניין, מציעות גם מלגזונים למכירה, מאחר וברור להם שזה חלק בלתי נפרד מהצרכים של בתי עסק ומפעלים רבים.

לסיום, אם אתם מחפשים מלגזות שדה למכירה או מלגזונים אדם הולך, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, איציק שירותי מלגזה מציעים לכם מגוון רחב של מלגזות ומלגזונים מסוגים ומדגמים שונים. ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. ניתן ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון, ואנחנו נדאג לטפל בעניינכם בהקדם.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com