רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות

אחת השאלות שבעלי עסקים, בעיקר עסקים קטנים, שואלים את עצמם היא, מתי עליהם להחליף ציוד ישן, מתי הם צריכים להניח בצד את הרגשות ולקנות ציוד חדש שיאפשר להם לעבוד ולהתנהל בצורה מקצועית ונכונה יותר. זה יכול לקרות להם עם מחשבים וציוד משרדי, מכונות מקצועיות בעזרתן הם מייצרים את המוצרים שלהם ואפילו עם מלגזות.

מלגזות, כידוע, משמשות אותנו לצרכים שונים בעסק, בין היתר להרמה והורדה של חפצים כבדים, העברתם ממקום למקום ועוד. בדרך כלל מלגזות יכולות לשמש אותנו למשך תקופה מאוד ארוכה מבלי שאנחנו נצטרך להחליף אותן, ובמקרה ומדובר בדגמים חדשים ואיכותיים, סביר להניח שגם לא נצטרך להחליף בהם חלקים. מלגזות חדשות יכולות לשמש אותנו שנים רבות עד שנידרש לשאלה, האם כדי להחליף אותן.

כמובן, שאם אנחנו מחליטים לרכוש מלגזות יד שנייה, סביר להניח שאנחנו נמצא את עצמנו במצב אחר לגמרי. בדומה לרכב רגיל, אם אנחנו קונים רכב חדש אז סביר להניח שרק אחרי מספר שנים הוא יתחיל לעשות בעיות (אם בכלל), לעומת זאת, אם אנחנו נקנה רכב יד שנייה, אז ייתכן מאוד שמהר מאוד נגלה שיש לו בעיות שמקשות עליו בנסיעה.
זה נכון גם לגבי מלגזות. כשאנחנו קונים מלגזות חדשות, אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שייקח זמן רב עד שניגש להזמין טכנאי שיטפל בהן (בהנחה ואנחנו מתדלקים אותן כמו שצריך, נוהגים בהן בזהירות, שומרים על ניקיונן, ודואגים לא להרוס אותן). לעומת זאת אם נרכוש מלגזות יד שנייה, יש סיכוי יותר מסביר, שנידרש להזמין טכנאי שיטפל בהן לעיתים תכופות יותר.

לכן, כשיש לנו מלגזות ישנות, רצוי להתחיל ולחשוב על רכישת מלגזות חדשות. גם אם מדובר בהוצאה כספית לא צפויה, הרי נכון יותר מצידנו לנהוג כך, בשביל שנוכל ליהנות משקט נפשי בטווח הארוך. זאת להבדיל ממצב בו אנחנו ממשיכים לעבוד עם מלגזות ישנות, אז יש סיכוי שהן יתקלקלו ונידרש להחליף אותן באופן לא צפוי. דבר שיגרור הוצאה כספית לא קטנה באופן לא צפוי.
אם אתם רוצים לקבל הצעות מחיר עבור מלגזות דיזל או אחרות, מלגזות חדשות, אתם מוזמנים לפנות אלינו. זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו באיציק שירותי מלגזות, מציעים לכם מגוון רחב של מלגזות מסוגים שונים. ניתן ליצור איתנו קשר במייל או דרך האתר וכמובן בטלפון. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com