רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מלגזות

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מקומות שמציעים לצד מלגזה למכירה גם מלגזות להשכרה, עולה השאלה איזה מבין שתי אופציות עדיפות, ומה יותר יכול להתאים לכם. במאמר זה ננסה לעמוד על ההבדל בין השניים מתוך כוונה לבחון, האם עדיף לכם לחפש מלגזה למכירה או שאולי עדיף לבחור דווקא במסלול של מלגזה להשכרה.

לפני שנעמוד על ההסבר בין מלגזה למכירה למלגזה להשכרה, חשוב להדגיש מספר נקודות. ראשית, בין המלגזות למכירה ניתן למצוא מלגזות יד ראשונה וכן גם מלגזות יד שנייה למכירה, כלומר אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, אתם לא מחויבים לרכוש מלגזה יד ראשונה אלא ניתן למצוא מלגזה יד שנייה שנמכרות בחנויות רבות. כמובן שמדובר במלגזות שנבדקות היטב לפני שהן מוצגות למכירה, ואתם מקבלים עליהן את כל האחריות והרישומים שנדרשים בשביל שתוכלו להפעיל אותה.
שנית, כאשר מדובר על מלגזות לא למכירה, כלומר להשכרה, יש לציין, שאתם יכולים למצוא מלגזות להשכרה לתקופה ארוכה, החל מכאלה שמוצעות להשכרה של שבועות, חודשים ואף למעלה מזה. כפי שתוכלו לראות בהמשך זה יכול לעזור לכם בצורות שונות, גם אם לפעמים מתברר, בסופו של דבר, שעדיף לכם לרכוש מלגזה ולא בהכרח לשכור אותה.

מלגזות – רכישה או השכרה:
ברור מאליו שמדובר בשאלה שהיא מעבר לעלויות, גם אם לעיתים מדובר בהבדל של אלפי שקלים ואולי למעלה מכך. ההחלטה אם לרכוש מלגזה או לשכור אותה, נובעת ממספר נקודות.

ראשית, האם אתם זקוקים למלגזה באופן קבוע? במידה ואתם זקוקים לה באופן יומיומי, עדיף לרכוש מלגזה שתהיה שלכם ולא בהכרח לשכור ואז ייתכן מאוד שהתשלום עבור הבלאי שלה ביחד עם התשלום על השכירות, יאלץ אתכם לעבוד עם תקציב גבוה יותר עבורה.
שנית, מדובר בשאלה של כמות. אם מדובר במלגזה אחת, ייתכן מאוד שעדיף לכם לשכור, אך אם מדובר על כמות גדולה, הרי שיותר הגיוני לרכוש, ולנהל צי מלגזות משלכם. וזה מתקשר לנקודה השלישית אליה אנחנו מגיעים כעת.
שלוש, תקציב. אתם צריכים לבחון מה התקציב שלכם, כמה כסף אתם מסוגלים ומוכנים להעמיד לצורך רכישה או השכרה של מלגזות. התקציב צריך לכלול גם את כל העניין של תיקונים, החלפת בלאי ועוד.

לסיום, אם אתם מעוניינים במלגזות, רצוי לבדוק קודם מה עדיף לכם, השכרה או רכישה, ולאחר מכן להחליט כיצד להפנות את הכסף שלכם. אצלנו באיציק מלגזות תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לרכישת מלגזות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולמצוא את המלגזה שמתאימה לצרכים שלכם. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com