רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

מצברים למלגזות

בדומה לכל כלי רכב שאמור לנסוע, גם מלגזות זקוקות למצברים על מנת שיוכלו להתנייד. מצברים אלו אמורים להחזיק מעמד זמן רב ולשרת את בעלי המלגזות על מנת שיוכלו לעבוד איתן בצורה נוחה, ללא הפסקות וללא בעיות.

כל מי שרוכש מלגזה להרמה, חדשה או יד שנייה, בדומה לרכב רגיל, צריך לקבל עמה גם מצבר מלא,עליו לבדוק את איכות המצבר לפני שהוא מוציא את המלגזה ממקום הרכישה, עליו גם לבחון לכמה שנים תקף המצבר ומהי האחריות שהוא מקבל עליה. חשוב להבהיר שמצברים למלגזות חייבים להיות חדשים, אסור לרכוש מצבר ישן מהסיבה הפשוטה שהוא יעבוד פחות טוב ופחות זמן, בדיוק כמו מצבר של רכב רגיל.

מצברים למלגזות ניתן לרכוש גם בכל מקום בו נמכרים מלגזות הן ביבוא רגיל והן ביבוא אישי והן מלגזות יד ראשונה והן מלגזות יד שנייה. כמו כן ניתן לרכוש מצבר למלגזות בלא מעט חנויות ומוסכים שמוכרים מצברים באופן כללי לכלי רכב שונים. מאחר ובמהלך השנים אנחנו רואים יותר ויותר חברות ועסקים שעובדים עם מלגזות, אז יש כיום הרבה יותר מקומות שמוכרים מצברים למלגזות במחירים נוחים.
לפני שרוכשים מצברים למלגזות, רצוי מאוד לברר עם אנשי מקצוע שמכירים ומבינים בתחום, מה בדיוק צריך להיות במצבר, כיצד הוא אמור לעבוד, לכמה זמן, וכן כיצד ניתן לטפל בו במידת הצורך. במידה ואינכם מכירים את הנושא היטב, תעדיפו שאנשי מקצוע גם ירכיבו עבורכם את המצבר ואף ינסו לנסוע עם המלגזה בשביל לבדוק שאכן המצבר תקין ועובד כמו שהוא אמור לעבוד.

קחו בחשבון שככל שעומס העבודה שלכם גדל כך השימוש במצבר גדל ועל כן הוא יתרוקן יותר מהר, לכן מה שחשוב לעשות הוא ללמוד כללים שונים לחסכון בשימוש במצבר, למשל אל תשאירו המנוע של המלגזה דלוק ואל תנסו להעמיס עליו יותר ממה שניתן, ישנם עוד מספר רב של עצות שתוכלו לקבל אצל אנשי מקצוע שמבינים במצברים למלגזות וכן במלגזות עצמן. תעדיפו תמיד להשתמש בעצות של אנשי מקצוע לפני שאתם רוכשים מצבר למלגזות בשביל שתוכלו להשתמש בו בצורה חכמה.

זו הסיבה שאנחנו רוצים להמליץ לכם על הצוות של איציק שירותי מלגזות, הוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהציע לכם שירותי תיקונים וטיפולים למלגזות ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים לפנות אל הצוות עוד היום ולקבל מענה לכל עניין כולל הצעות מחיר עבור מלגזה להרמה ונשיאה. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com