רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

עגלת משטחים חשמלית

יש לכם מחסן ואתם זקוקים למכשיר שיוכל לנייד את המוצרים והחומרים השונים המאופסנים בו בקלות? יש לכם בתי אריזה ואתם מחפשים דרך להעביר ציוד וחומרים ממקום למקום בצורה קלה ופשוטה? הרי כל מה שאתם צריכים זה זו עגלת משטחים.

מפעלים ובתי עסק רבים, במיוחד כאלה שיש להם מחסנים ובתי אריזה, מחזיקים עגלת משטחים חשמלית לצד מלגזות מסוגים שונים, חשמלית או דיזל. עגלת המשטחים עוזרת לנייד מלאי של מוצרים שונים בגבהים נמוכים. מדובר על עגלה המורכבת מכף אחת או שתיים, אשר יכולה להיכנס מתחת למשטחי עץ עליהם יושב המלאי, להרים אותו בקלות רבה ובכך לנייד אותה. לעיתים מדובר בעגלות משטחים חשמליות אשר ניתן להסיע אותן ולעיתים מדובר בעגלות משטחים רגילות אשר ניתן לנייד אותן באמצעות ידית מתכת חזקה.

חשוב להבהיר עגלת משטחים חשמלית או רגילה, יכולה להעמיס ולנייד משטחים במשקלים של עד 2 טון בדרך כלל, וכל עגלה יכולה להתרומם עד גובה מסוים. להבדיל ממלגזה רגילה, לא מדובר בגובה רב אך מצד שני יש לקחת בחשבון, שהעגלה לא אמורה לנייד בגובה, זה ל התפקיד שלה.
כאשר רוכשים עגלת משטחים, יש לשים לב לנקודות הבאות:
ראשית
, עד איזה משקל העגלה יכולה להעמיס. זה חשוב מאחר וככל שהיא תוכל להעמיס יותר, כך היא תהיה שימושית יותר.

שנית, יש לבחון כיצד העגלה מתניידת ובאיזו אופן היא מסתובבת. יש לקחת בחשבון שהסיבוב צריך להיות חלק ובטוח, מאחר ואנחנו נשתמש בה לשם העמסת מוצרים וחפצים, על כן היא צריכה להיות מסוגלת לבצע סיבוב בצורה פשוטה ונוחה.

שלוש, כל עגלת משטחים מכילה מפרט מאוד מגוון, חלקו זקוק לטיפולים מעת לעת, בוודאי אם מדובר בעגלה שמורכבת מבוכנות שונות שמאפשרות להניע את זרועות העגלה לכיוונים שונים. על כן יש לבחון את המפרט וכן את האפשרויות שלנו לטפל בו. בין היתר עלינו לשים לב שהזרועות של העגלות זקוקות לשמן על מנת שיכולו לנוע בצורה פשוטה ובטוחה.

ארבע, כמובן שעלינו לבחון האם המקום בו אנחנו רוכשים את העגלה מציע לנו אפשרויות תיקון מיידי, החלפת חלקים מקוריים ואחריות למשך תקופת השימוש.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על עגלת משטחים חשמלית וכן עגלת משטחים רגילה, זה הזמן לפנות אלינו, איציק מלגזות ולקבל מאיתנו את כל המידע ההכרחי בתחום. אתם מוזמנים לפנות אלינו באופן מיידי ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com