רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

שירות למלגזות


כשרוכשים מלגזות לעסק יש לוודא שהמקום בו אנחנו קונים את המלגזה תעניק שירות למלגזות באופן מהיר וייחודי. בדיוק כמו כל מכשיר אחר ובוודאי כמו כלי נייד שמשמש אותנו לצרכים שונים ובפרט צרכים של עסק.

שירותים למלגזות כפי שניתן להבין כוללים שירות תיקונים למלגזות אשר בין היתר מכילים מן הסתם שירות טכנאי אשר מגיע לבחון את המלגזה במקום, שירות זה הוא חשוב שכן רק כך אפשר לדעת מה בדיוק הבעיה של המלגזה וכיצד ניתן לתקן אותה. תמיד תעדיפו לרכוש מלגזות במקום שמציע שירות תיקונים למלגזות ולא למקום ששולח אתכם למעבדה חיצונית או מאלץ אתכם לחפש מקום אחר, מאחר וזה גם יעלה לכם כסף וגם ידרוש מכם לא מעט זמן.  חברות רציניות מפעילות ניידת שירות ותיקונים שמגיעה לכל מקום, לכל מפעל, מוסך או עסק שזקוק לתיקון עבור המלגזה.

ישנם מקרים בהם יש צורך להביא את המלגזה למעבדה, לשם כך יוזמן גרר מיוחד אשר ייקח את המלגזה אל המוסך. שם תתבצע בדיקה מקיפה של המלגזה ויבחנו כל הבעיות שלה, על מנת שיהיה ניתן לבצע תיקון מקיף תוך זמן קצר.

מלבד שירות תיקונים הרי שירות למלגזות כולל גם החלפת חלקים, חלקים ישנים בחדשים וחלקים מקולקלים במתוקנים. בנוסף לכך שירות למלגזות כולל גם בדיקות בטיחותיות לאורך השנה. כל בדיקה שכזו נדרשת על מנת שיהיה ניתן להפעיל את המלגזה בצורה טובה. חשוב לזכור שמי שנוהג במלגזה חייב להחזיק ברישיון לשם כך ואסור לתת לכל אחד להשתמש בה באופן חופשי.

לפני סיום חשוב להבהיר, כל חלק אשר אתם מחליפים במסגרת שירות למלגזות, עליכם לוודא שאתם מקבלים עליו אחריות מלאה, כמו כן עליכם לוודא שמדובר בחלק תקין לחלוטין אשר מקבלים ישירות מהניילון, כמו כן עליכם לוודא שניידת השירות של החברה מגיעה עד אליכם גם בימי שישי ובערבי חג במידה וזה נדרש. מבחינתכם שירות למלגזות חייב להיות חלק בלתי נפרד מהמערך שעוזר לכם לתפעל את העסק בצורה סדירה ומסודרת.

לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם על איציק שירותי מלגזות, חברה אשר מפעילה שירות תיקונים למלגזות מסוגים שונים ומגוונים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה בטלפון או דרך האתר של החברה והם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת, להסביר לכם על מלגזות ותיקונים ולעזור לכם בכל מה שנדרש על מנת שתיהנו ממלגזות תקינות ומתופעלות היטב. 
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com