רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

תיקון מלגזות

כל עסק אשר מחזיק מלגזות ומשתמש בהן ביום יום יודע, על מנת שהן ישרתו אותו נאמנה במשך תקופה ארוכה, הרי שעליו להיעזר בשירות תיקונים למלגזות אמין ואיכותי. בדומה לכל כלי אחר בעסק ובוודאי בדומה לכל כלי או מכשיר שמיועד לניוד והרמה, מוטב שהמלגזות אשר משתמש בהן העסק יתוקנו אצל אנשי מקצוע איכותיים וטובים אחרת הן עלולים להינזק בטווח הקצר והארוך והתפקוד שלהם ייפגע.

שירות תיקונים למלגזות ניתן במספר אופנים, השירות הבסיסי והראשוני ניתן על ידי טכנאי של החברה ממנה רכשנו את המלגזה. הטכנאי מגיע עם ניידת תיקונים אל בית העסק שם הוא בוחן את המלגזה. במידה ומדובר בתיקון פשוט, מקומי, אז הוא מבצע אותו במקום. בדרך כלל הניידת שלו תכלול מיטב כלים ומכשירים שיאפשרו לו לבצע את התיקון הבסיסי. הטכנאי גם יכול באמצעות הניידת להגיע למקומות שונים ברחבי הארץ על פי הצורך.
שירות תיקון מלגזות יותר מהותי נעשה כמובן במוסך או במעבדות החברה. לשם המלגזה מגיעה באמצעות שירות גרירה או הובלות מיוחדת, תלוי בסוג המלגזה ותלוי בשירות שהחברה מציעה. בדרך כלל מדובר על שירות שנמצא באחריות לפחות שנתיים-שלוש ולאחר מכן השירות מתבצע בתשלום. במעבדה או במוסך כבר יש כלים הרבה יותר מקצועיים ואיכותיים בשביל לתקן את המלגזה. בדרך כלל המלגזה נשארת מספר ימים במעבדה, במקרים שהאחריות וההסכם מאפשרים זאת אז הלקוח מקבל מלגזה חלופית, גם אם באיכות פחות טובה עדיין היא יכולה לשמש אותו באופן מקצועי וטוב. חשוב לוודא אם המקום מעניק מלגזה חלופית שכן כך לא נצטרך לשנות את תוכנית העבודה לטווח הקצר או הארוך ולא נפסיד עבודה כתוצאה מכך. חשוב להבהיר נקודה נוספת, מוטב לבחון מראש האם יש טעם לתקן את המלגזה, לעיתים עדיף לרכוש מלגזה חדשה במקום. לכן יש להשאיר בצד מספיק כסף לשם כך.

כשמחליטים לפנות אל שירות תיקון מלגזות יש לברר האם המקום בו מבצעים את התיקון יכול לטפל בכל סוג של מלגזה כולל תיקון מלגזת דיזל, וכן מלגזות טלסקופיות ואחרות. כמו כן יש לברר כמה מהר יכול הטכנאי להגיע אלינו, האם המקום פעיל כל השבוע כולל ערבי חג, ומהי מידת המקצועיות של הטכנאים שעובדים בו.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם הצוות של איציק שירותי מלגזות, אצלו תוכלו לקבל מידע על תיקון מלגזות וכן להזמין את הטכנאי המיומנים שלו בשביל לבחון תקלות במלגזות שלכם ולתקן אותן בהקדם.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com