רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון   |   טל' 072-33-80-198    |   פקס: 02-642-7952 

 

תרומת הטכנולוגיה להתפתחות המלגזות

מלגזות הן כלי רכב תעשייתי קטן אך חזק במיוחד, אשר מאפשר להרים ולהוביל משאות כבדים, גם במשקל של 2 טון. כאשר המשאות כבדים מכדי שעובדים ירימו ויובילו אותם בכוחות עצמם, אין לבעל העסק ברירה אלא לרכוש כלי הרמת משאות מקצועיים.

P7116 בעבר, היה סוג אחד ויחיד של כלי הרמת משאות שהיו משמשים עסקים יצרניים רבים, ובנוסף לכך גם בתי עסק שיש ברשותם מחסני אחסון, כדוגמת רשתות מזון. הם היו פועלים על חומרים כמו נפט ופחם.

היום, בזכות הטכנולוגיה, ניתן לראות אותן פועלות באמצעות חשמל. המלגזות החשמליות הן אומנם בדרך כלל קטנות יותר וכוח ההרמה שלהם קטן לעומת אלו הפועלות על דיזל למשל, אבל יש להן כמה יתרונות, כאשר הבולט ביותר הוא מידת הפגיעה בסביבת העבודה, וזה כולל את זיהום האוויר שנוצר כתוצאה מפליטת חומרי הדלק ואת הרעש.
תרומת הטכנולוגיה להתפתחותן היא ללא ספק תרומה גדולה שאין לתאר- בזכות הטכנולוגיה, עסקים רבים יכולים לרכוש או להשכיר מלגזות שמפיקות הרבה פחות רעש ואינן מזהמות את האוויר; הן מצוינות לעבודה במקומות סגורים בהם חשוב לשמור על סביבה שאינה מזוהמת ואינה רועשת במידה שעוברת את המותר.

אם כן, אפשר לומר הרבה דברים על הטכנולוגיה, למשל שהיא הפכה את החברה שלנו לקרה ומנוכרת, אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שהיא שיפרה באופן מרחיק לכת את סביבת העבודה בבתי עסק רבים בהן מלגזה היא כלי הכרחי.
 
 

רחוב היצירה 11, איזור התעשיה מעוז ציון ( מפת הגעה > )  |  טלפון משרד: 072-33-80-942  |  מס' פקס: 02-642-7952

דוא"ל:
info@itzikforklift.com , 
Idan.N@itzikforklift.com